Ten top założysz do kostiumu kąpielowego i do miasta. Wygląda niezwykle seksownie i delikatnie. Dziewczyny pokochały ten krój. Jest niesamowity!

Modne buty za 39,99 zł. Mocny, letni trend w Biedronce!

Trendy na lato 2020

Lato rozpoczęło się na dobre. Mimo sytuacji, która panuje na świecie, każda z nas pragnie złapać chwilę oddechu i wyjechać gdzieś poza miejsce zamieszkania. Wyjazdom sprzyja upalna pogoda. Teraz wyciągamy z szafy wszystkie przewiewne ubrania, które będą w stanie sprostać niesamowicie wymagającej temperaturze. Wśród trendów znów znalazła się biel i ażurowe materiały.

Trendy na lato 2020: ażurowa bluzka

Ażurowe ubrania nadadzą się zarówno na plażę, jak i na wyjście do miasta. Nic dziwnego, że tak chętnie po nie sięgamy, a sklepy zasypują nas nowymi propozycjami, które wykorzystują taki materiał. W kolekcji H&M odnajdziemy pełno takich perełek, jednak zwłaszcza ta jedna przyciągnęła naszą uwagę.

Trendy na lato 2020: dziewczyny na Instagramie pokochały ten top

Ten ażurowy top wygląda niesamowicie. Możesz go zarzucić zarówno na górę od kostiumu kąpielowego, jak i normalną bieliznę. Wystarczy, że założysz szorty z wysokim stanem i możesz ruszać na spotkanie z przyjaciółmi. Bluzka przepięknie eksponuje plecy, chociaż jej głębokie wycięcia mogą sprawić, że sięgną po nią odważniejsze dziewczyny. Natomiast jako top plażowy sprawdzi się każdej z nas! Bluzka jest niedostępna w sprzedaży stacjonarnej, możesz ją kupić jedynie online. Kosztuje 99,99 zł i radzimy się śpieszyć. Na stanie zostały dosłownie ostatnie sztuki!

#refilujnieświruj. Ta polska marka uruchomiła właśnie licznik zaoszczędzonych butelek

Trendy na lato 2020: stylizacja

Przedstawiamy Wam kilka propozycji stylizacji tego topu. Wygląda przepięknie. W którym wydaniu podoba się Wam najbardziej?

Trendy na lato 2020 źródło: hm.com/pl_pl