Buty, które Kanye West zaprojektował przy współpracy z marką Adidas to jedna z rzeczy, którą pożądają wszyscy fashioniści i miłośnicy mody. Mowa nie tylko o Yeezy Boost 350, które już od dawna lansują Kim Kardashian i jej siostry, ale także o Yeezy Boost 750. Jeszcze do niedawna nie było możliwości ich zakupu w Polsce, a teraz…

ZOBACZ: YEEZY SEASON 2- UBRANIA OD KANYE WESTA KOSZTUJĄ MAŁĄ FORTUNĘ

Dzisiaj w Warszawie stoczyła się kolejna „bitwa” o buty zaprojektowane przez znanego rapera. Po ogromnym sukcesie sprzedażowym modelu Yeezy Boost 350 przyszedł czas na kolejny. Tym razem w Warsaw Sneaker Store chętni mogli spróbować swoich sił w losowaniu i zyskać możliwość zakupu kultowych butów. Jak się zapewne domyślacie – chętnych nie brakowało.

Trendsetterzy kontra Yeezy Boost 750, czyli kolejna bitwa o buty w Warszawie

– Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę butów z kolekcji adidas Originals zaprojektowanej przez samego Kanye Westa – Yeezy Boost 750 w wersji Light Grey.

YEEZY BOOST 750 były pierwszymi butami z kolekcji Kanye West i adidas Originals, która w 2015 roku została poszerzona o dwa dodatkowe, równie popularne modele – 350 i 950. Każdy z nich w rekordowym tempie zniknął ze sklepowych półek. Już w tą sobotę w sprzedaży pojawi się kolejna wersja ikonicznych YEEZY BOOST 750!

Tak jak w poprzednich odsłonach 750-tek, wysoka cholewka została wykonanaz wysokiej jakości, delikatnego zamszu, połączonego z charakterystycznym dla tego modelu, tekstylnym paskiem. Tym razem butom nadano jasno-szary odcień „Light Grey”. Osadzono je na półprzeźroczystej gumowej podeszwie, wyposażonej w komfortową i bardzo wydajną technologię BOOST™.

Jako pierwsi w Polsce, dajemy Wam możliwość zdobycia ich za pośrednictwem naszego sklepu stacjonarnego WS2.
W związku z mocno ograniczoną ilością par o możliwości zakupu zadecyduje losowanie, które odbedzie się dnia 11 czerwca o godzinie 11:00.

Chętnych do zakupu zapraszamy do sklepu przy ulicy Szpitalnej 4, od 8 do 10 czerwca, w celu zarejestrowania zgłoszenia.
Prosimy o pobranie i wypełnie formularza, aby ułatwić rejestrację. Link do formularza:—> https://goo.gl/DTP6Ze

Cena ustalona przez producenta to 1499,99 PLN.

Poniżej kilka zasad którymi kierujemy się podczas zapisów, losowania i sprzedaży:
– nie podajemy dostępnej ilości ani rozmiarów
– zapisy wyłącznie osobiście w sklepie stacjonarnym z dokumentem potwierdzającym tożsamość (od 8 do 10 czerwca)
– jedna osoba może zarejestrować jedno zgłoszenie
– losowanie odbywa się z jednej puli losów, losujemy po kolei dostępne w sprzedaży rozmiary (sam zdecydujesz czy chcesz kupić wybrany rozmiar czy nie)
– osoby zarejestrowane muszą pojawić się osobiscie w dniu losowania

Życzymy wszystkim powodzenia!
WS2 – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

ZOBACZ: KANYE OSZALAŁ, GDY ZOBACZYŁ TĘ KOBIETĘ. KIM NIGDY NIE BYŁA TAK ZAZDROSNA

Co myślicie o tych butach? Warte swojej ceny? Warte takiego zachodu?