Część z Was z pewnością pamięta, że w latach 90. szczytem mody były łańcuszkowe paski. Widywało się je na największych pokazach mody, a supermodelki niemalże się z nimi nie rozstawały. Noszone do biodrówek miały podkreślać ich kształt. W późniejszych latach łańcuszki wyszły z mody, jednakże teraz znów powracają do łask.

Anna Markowska o rynku mody. Jak zmienił się przez pandemię?

Moda jak z lat 90.

Łańcuszkowe paski po latach swojej świetności popadły w niełaskę i kojarzone były jedynie z modą dla subkultur. Jednakże w tym sezonie wszystko ma się zmienić. Takie ozdoby możesz nosić na co dzień, nie tylko do eleganckich ubrań. Niektóre Instagirl zakładają je również do… dresów! Łańcuszki ożywią minimalistyczną stylizację, mom jeans nabiorą dziewczęcego charakteru, a wydanie vintage nabierze jeszcze więcej klasy. Stylizowanie takiego paska nie jest trudne i łatwo dopasować go i dobrać do naszych potrzeb oraz do zasobów w naszej szafie. Poniżej prezentujemy Wam galerię inspiracji, które mogą pomóc Wam wybrać idealny model dla siebie!

Najlepsze dżinsowe ubrania w sieci, czyli modowa klasyka, która opiera się chwilowym trendom

Łańcuszkowe paski są ozdobą stylizacji

Dziewczyny coraz chętniej wyszukują stylizacje z użyciem tego modnego dodatku, wzrosła również ich sprzedaż. Pierwsze paski pojawiły się na największych wybiegach, ale po wzbudzeniu ogromnego zainteresowania sieciówki także zainspirowały się tym trendem. Obecnie możemy wybierać spośród wielu modeli: zaczynając na pojedynczych cienkich łańcuszkach, skończywszy na grubych łańcuchach, które wyraźnie odcinają wcięcie w talii. Mogą mieć wielkie oczka, mogą błyszczeć i być glamour lub dodawać pazura rockowym stylizacjom. To trend dla każdej z nas! Która z inspiracji najbardziej Wam się podoba? Planujecie urozmaicić swoje szafy i kupić jeden z największych hitów sezonu wiosna/lato?