Chociaż lato powoli dobiega końca na horyzoncie właśnie pojawił się nowy, zupełnie nieoczekiwany trend. Dotyczy on sposobu stylizacji letnich sandałków na szpilce. Sam fason butów jest już powszechnie znany. Zaskoczenie budzi sposób w jaki są one zestawiane z innymi elementami garderoby.

Trend ten zaczęły lansować celebrytki i blogerki modowe, Ale za jego wielką popularnością przemówił fakt, że stał się jednym z głównych motywów na tegorocznej edycji NYFW.

Chodzi o bardzo specyficzny sposób noszenia letnich sandałków z długimi paskami. Nowy sposób ich stylizacji polega na obwiązaniu ich wokół kostki, z tą różnicą, że nie oplatają one gołej nogi, ale są wiązane na luźne, materiałowe spodnie lub jeansy. Efekt końcowy jest bardzo oryginalny. Zupełnie zmieniając sposób ułożenia spodni.

Niestety to, co wygląda dobrze na zdjęciach nie zawsze jest takie samo w rzeczywistości. Dlatego wielu internautów podchodzi bardzo sceptycznie do tego sposoby stylizacji. Prawdopodobnie będzie jednym z najmocniej lansowanych trendów przyszłych wakacji. A jak Wam się podoba?