Masz ochotę na modną fryzurę? Myślałaś, że jesienna, modna koloryzacja włosów będzie opierała się wyłącznie na stonowanych, ciepłych odcieniach? Myliłaś się. Na ustach najznamienitszych stylizatorów fryzur pojawiała się pagenta! To prawdziwa koloryzacyjna sztuka, która będzie najgorętszym trendem jeszcze przez wiele miesięcy.

Modna koloryzacja włosów na jesień

Pagenta to mieszanka magenty i purpury. Jamie Sea, fryzjerka z Connecticut, podzieliła się zdjęciem klientki, które w mediach społecznościowych zrobiło prawdziwą furorę. Ta kombinacja kolorów nie jest zbyt efekciarska, dlatego pasuje do każdej kobiety! Pagenta jest najlepszym przykładem na to, że głęboki, śliwkowy odcień nie musi wyglądać tandetnie!

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJPIĘKNIEJSZA I NAJMODNIEJSZA FRYZURA SEZONU JESIEŃ-ZIMA 2017/2018!

Koloryzacja 3d- na pewno dla wszystkich?

Wszystko zależy od odcienia wybranych kolorów i odpowiedniego kontrastu. Według stylistów pagenta będzie prezentowała się dobrze u kobiet we wszystkich grupach wiekowych. Profesjonaliści spekulują, że jesienią tę modną koloryzację włosów zobaczymy nie tylko na ulicach, ale także w biurach!

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego koloru i jego intensywności jest kluczem, ale koloryzacja 3d musi odbywać się u kogoś, kto naprawdę kocha włosy i jest prawdziwym profesjonalistą!

ZOBACZ TEŻ: CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FARBY DO WŁOSÓW?

Podoba się Wam?

✌🏻from 3 inch black roots and blonde ends to.. PAGENTA( the baby that magenta and purple had)

Post udostępniony przez JAMIE SEA (@prettylittleombre)