Torby to funkcjonalne akcesoria, które w mgnieniu oka mogą podkręcić lub zepsuć stylizację. Podczas gdy większe torby są zwykle uważane za najbardziej funkcjonalne, niekoniecznie każdemu pasują. Może nie nosisz ze sobą tak dużo rzeczy lub po prostu nie podoba Ci się wygląd większej torby i nie musisz już tego nosić w imię funkcjonalności. Torebki na pasku, znane również jako saszetki, to niedoceniany bohater akcesoriów, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Stylizacja torby na pasek jest prostsza niż się wydaje.

Eksperci wyjaśniają, dlaczego Kate Middleton porzuciła torebki

Jeśli nie masz pewności, jak stylizować torebkę na pasku, po prostu spójrz na nią jak na każdą inną torebkę. Zastanawiając się, z czym ją zestawić, zwróć uwagę na jej kształt i ogólne proporcje stroju. Baw się materiałami takimi jak skóra, bawełna i dżins i nie bój się koloru. W ten sposób torebka na pasku sprawdzi się na więcej okazji niż tylko wycieczka. Chociaż torebka na pasku zdecydowanie nie jest pierwszą torbą, która przychodzi na myśl, gdy pytasz, którą nosisz z sukienką, są i takie modele, które  zadziałają lepiej, niż mogłoby się wydawać.

Zwiewna sukienka poradzi sobie z bardziej swobodną torebką na pasku i ogólną stonowaną estetyką. Dłuższą sukienkę możesz na przykład uzupełnić większą saszetką i trampkami. W takim przypadku będziesz mieć torebkę w dłoniach lub na ramieniu, aby uniknąć obcięcia luźnej sylwetki sukienki w dziwnym miejscu, takim jak biodra. Aby zwrócić na siebie uwagę, nie starając się zbytnio, włącz kolory do swojego wyglądu i baw się dodatkami, takimi jak duże okulary przeciwsłoneczne i ciekawa biżuteria.

Właśnie przez te żywieniowe błędy Twoja waga nie spada. Gdy je wyeliminujesz, szybko zauważysz różnicę