Zakupy przez Internet to świetna sprawa. Nie trzeba wychodzić z domu i czekać w długich kolejkach do przymierzalni, a potem kasy. A jeśli zakupiony ciuch nie będzie pasował tak jak powinien, zawsze można go zwrócić. Gorzej, kiedy w zamówionej paczce znajdą się rzeczy, których z pewnością nie wrzucałyśmy do internetowego koszyka…

Ta niecodzienna sytuacja spotkała Nikki Goodwin. Kobieta znalazła w jednym z internetowych sklepów elegancką, czarną torebkę i postanowiła ją zamówić. Miał to być prezent dla jej 15-letniej córki.

TO NAJGŁUPSZA FRYZURA ŚWIATA. KOLOR I CIĘCIE PRZEKRACZAJĄ GRANICE ABSURDU

Kiedy zamówienie dotarło Nikki przekazała przesyłkę swojej córce, a ta znalazła w środku… złotą rybkę, niestety zwierzę było już martwe. Moja córka bardzo cieszyła się na nową torbę. Już od jakiegoś czasu prosiła mnie o nią, więc zgodziłam się, aby ją zamówiła.

Kiedy Tayla przyszła ze szkoły, zabrała paczkę do swojego pokoju. Po chwili z pomieszczenia słychać było głośny okrzyk. Zaniepokojona mama pobiegła do pokoju i zobaczyła co było tego przyczyną. Córka powiedziała, że w środku torby jest ryba. Na początku pomyślałam, że to żart, ale kiedy zajrzałam do środka rzeczywiście była tam martwa mała złota rybka. Chociaż nie była dużych rozmiarów, nieprzyjemny zapach roztaczał się w całym wnętrzu torby.

OTO DOSKONAŁY DOWÓD NA TO, BY NIGDY NIE KUPOWAĆ UBRAŃ Z NIEZNANEGO ŹRÓDŁA

Córka była bardzo zawiedziona, ponieważ nowa torebka kompletnie nie nadawała się do użytku przez intensywny, brzydki zapach. Postanowiła więc napisać wiadomość bezpośrednio do sklepu, z którego zamówiła przesyłkę. Marka przeprosiła za incydent i postanowiła przesłać nowy produkt, jednak nie wyjaśniła w jaki sposób złota rybka mogła znaleźć się w zupełnie nowej torebce.

Torebka zamówiona przez Internet. To, co znalazło się w środku przeraża!
Foto: metro.co.uk

Torebka zamówiona przez Internet. To, co znalazło się w środku przeraża!
Foto:metro.co.uk