Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście dała nam prawdziwą lekcję stylu. To dzięki niej każda kobieta chciała mieć w swojej szafie tiulową spódnicę, którą najchętniej wkładałaby do cudownej pary szpilek Manolo Blahnik, nie wspominając już o tych wszystkich sukienkach, których Carrie miała całe mnóstwo i kochała je prawie taką samą miłością jak buty.

ZOBACZ TEŻ: PRZEWIDUJEMY, ŻE TEN MODEL SUKIENKI Z ODKRYTYMI PLECAMI BĘDZIE WIELKIM HITEM

Ale mimo wszystko, nadal nie można mówić o stylu Carrie Bradshaw nie wspominając o jej ukochanej torebce Fendi Baguette – czyli małym prostokącie, który idealnie dopełniał każdy strój i z którym prawie w ogóle się nie rozstawała.

Cóż, nie możemy nic zrobić, by wskrzesić kultowy serial, ale na szczęście Fendi ma bardzo pocieszającą wiadomość, dla wszystkich miłośniczek Seksu w wielkim mieście . Marka wypuszcza ukochaną przez Carrie Baguette w sześciu nowych kolorach!

I właśnie z tej okazji marka postanowiła stworzyć całą kampanię #BaguetteFriendsForever a do współpracy zostały zaangażowane It-girls – Caro Daur, Natasha Lau, Ebonee Davis i Melissa Martinez.

ZOBACZ TEŻ: TA TOREBKA JUŻ SZALEJE W SIECI. WIOSNĄ ZOBACZYSZ JĄ U WSZYSTKICH FASHIONISTEK!

Lekki, zabawny filmik jest idealnym ukłonem w stronę stylu Carrie, a po jego obejrzeniu same będziecie chciały odświeżyć stare odcinki serialu a może nawet kupić torebkę?

Co Wy na to?