Finalistki pierwszej, polskiej edycji programu Top Model uwielbiają pokazywać się na salonach. Niektóre z nich możemy oglądać w kampaniach reklamowych lub na wybiegu, a inne słyną na razie tylko z bywania i drobnych skandali.

Na jednej z ostatnich imprez pojawiły się wszystkie uczestniczki programu i trzeba przyznać, że wyglądały fenomenalnie.

Na szczególne wyróżnienie zasługują jednak kreacje Oli Kuligowskiej i Pauliny Papierskiej.

Zwyciężczyni programu założyła skromną, ale bardzo efektowną sukienkę, w której wyglądała rewelacyjnie. Do białej kreacji z butiku Eve by Eve modelka wybrała skórzaną marynarkę również projektu Eweliny Rydzyńskiej.

Natomiast radząca sobie świetnie w świecie modelingu Ola Kuligowska na tę okazję zrezygnowała z sukienki i wybrała nietypową, aczkolwiek ciekawą stylizację.

Luźną bluzeczkę seksownie odsłaniającą jedno ramię oraz szerokie spodnie podkreślające długie nogi modelki Ola kupiła w znanej sieciówce H&M.

Oryginalny, kolorowy naszyjnik autorstwa ChocoKate i szpilki na wysokim obcasie marki Aldo dopełniły całość stylizacji i były strzałem w dziesiątkę.

Jak Wam się podobały kreacje pozostałych dziewczyn? I co sądzicie o powrocie do blondu Pauliny Pszech? Czekamy na Wasze opinie!