Casting w Pozaniu był ostatnim, podczas którego jurorzy mogli wyłonić kandydatki do tytułu kolejnej polskiej topmodelki.

Jako pierwsza do kolejnego etapu przeszła Justyna Pawlicka, która tak bardzo pragnęła wystąpić w programie, że na szali postawiła związek z zaborczym chłopakiem. Jak widać opłaciło się!

Jurorom bardzo spodobały się również obdarzona wschodnimi rysami Joasia Zaremska oraz na co dzień pracująca jako pogodynka, Żaneta Rosińska.

W naszej pamięci na dłużej pozostanie za to Zuza Kołodziejczyk, która nie przejmuje się obowiązującymi kanonami i na castingu pojawiła się z imponującym kolczykiem w nosie. Nawet on nie był jednak w stanie odstraszyć Joanny Krupy, która oddając na nią swój głos, postanowiła dać dziewczynie szansę na zostanie profesjonalną modelką.

W dzisiejszym odcinku mogłyśmy wreszcie zobaczyć wszystkie 40 dziewczyn wyłonionych w castingach. Ich pierwszym poważnym zadaniem było wzięcie udziału w prawdziwym pokazie mody. Całość niestety nie wypadła zbyt dobrze, jednak kilku z nich m.in. Marceli i Tamarze i tak udało się zaprezentować od najlepszej strony.

W wyniku tej konkurencji z programem pożegnały się Monika Małecka, Dominika Grajewska i Victoria Rufael.

A Wy, czy na tym etapie show macie już swoja faworytkę?

Top Model 3 - trzeci odcinek

Top Model 3 - trzeci odcinek

Top Model 3 - trzeci odcinek

Top Model 3 - trzeci odcinek

Top Model 3 - trzeci odcinek