Spora część z Was ma szanse pamiętać głośny początek modelingowej kariery Kendall Jenner. Celebrytka od swoich pierwszych kroków stawianych w branży nie miała lekko – jeśli chodzi o opinię. Krytycy zarzucali jej, że za sukcesami Jennerki stoi jedynie jej sławne nazwisko i obrotna matka managerka. Swój mało przyjazny stosunek do Kendall dawały odczuć także modelki, z którymi celebrytka musiała współpracować.

ZOBACZ TEŻ: Kendall Jenner świętuje w klubie 21. urodziny

Tak było na początku… Później 21-latka miesiącami udowadniała, że branża modowa chce z nią współpracować, że jest dla niej miejsce zarówno na wybiegach, w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych, a nawet na okładkach różnych wydań Vogue’a.

Równocześnie z kariera w modzie, Kendall nie zaniedbywała swoich fanów w mediach społecznościowych. To właśnie popularność na Inastgramie i Facebooku przyczyniła się do jej sukcesu w modelingu.

Cóż… W momencie, gdy kariera modelki wydawała się już ugruntowana, jej podwaliny postanowił podkopać Tommy Hilfiger. Projektant opowiedział właśnie w jednym z wywiadów, jak wyglądały z jego perspektywy początki Kendall w branży. Nie owijał w bawełnę…

ZOBACZ TEŻ: Nareszcie… Kendall Jenner skomentowała hejt po jej sesji w roli baletnicy

Współpracowaliśmy z Kendall i Kylie Jenner przy Race to Erase MS w Los Angeles jakieś 5 lat temu. Były jeszcze wtedy w liceum, ale obie myślały o modelingu. Znaliśmy ich rodzinę. Kris jest dobrą znajomą. Jest bardzo sprytna. Myślę, że wszyscy ją podziwiają… Zatrudniliśmy dziewczyny do pokazu i ludzie je pokochali. Więc kiedy Kendall przyjechała do Nowego Jorku na Fashion Wekk byliśmy pierwsi, u których poszła w pokazie. Była gwiazdą razem z Georgią Jagger i Elizabeth Jagger. To był pierwszy raz, gdy uświadomiłem sobie, że potrzebuję nowej gamy modelek. Chcę gwiazd mediów społecznościowych, hollywoodzkich gwiazdek, gwiazd sceny muzycznej, nie tylko modelek. To sprawia, że jest jeszcze bardziej ciekawie i ekscytująco.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: A jednak… Kendall Jenner nie będzie w tym roku gorsza od Gigi Hadid

Nie pozostawił złudzeń…

Tommy Hilfiger potwierdził właśnie plotki o początku kariery Kendal Jenner

Tommy Hilfiger potwierdził właśnie plotki o początku kariery Kendal Jenner

Tommy Hilfiger potwierdził właśnie plotki o początku kariery Kendal Jenner

Tommy Hilfiger potwierdził właśnie plotki o początku kariery Kendal Jenner