Cóż… Najwyraźniej Tommy Hilfiger postanowił nieco namieszać w branży modowej i jej przyległościach. Niestety, nie używa do tego celu genialnych projektów, a szumu medialnego wywołanego swoimi wypowiedziami…

ZOBACZ TEŻ: Kto jest ojcem dziecka Taylor Swift? Brzuszek jest już widoczny!

W ciągu ostatnich dni w Internecie pojawiło się kilka wywiadów z projektantem. W jednym z nich zdradził, jak wyglądały początki modelingowej kariery Kendall Jenner. Jego słowa wywołały niemałą burzę i nadszarpnęły nieco wizerunek pracowitej Jennerki samodzielnie dążącej do sukcesu.

W kolejnej rozmowie postanowił skupić się na… Taylor Swift! Jak się okazuje, młoda wokalistka jest dla niego łakomym kąskiem w kwestii modowej. Projektant widziałby ją w szeregach współpracujących z nim gwiazdek!

Uwielbiamy Taylor – chcielibyśmy mieć szansę współpracować z nią. Teraz nie jest skupiona na modzie – skupia się na swojej muzyce i występach. Jednak gdyby zdecydowała się pracować w branży modowej, czekamy… – zdradził.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Nie poznacie Taylor Swift na nowych zdjęciach

Myślicie, że już nie długo zobaczymy Tay na wybiegu u Hilfigera, między Gigi Hadid a Kendall Jenner? A może będzie kolejna celebrytka, której przypadnie w udziale stworzenie nowej kolekcji pod szyldem domu mody?

Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift

Tommy Hilfiger ma chrapkę na... Taylor Swift