Byłyśmy nieco zdziwione widząc ostatnie zdjęcia Kim Kardashian. Długie czarne pasma zamieniła na ich absolutne przeciwieństwo. I wcale nie chodzi nam o platynowy blond! Tego lata rządzą długie, proste włosy w odcieniu neonowej zieleni. Ten trend przypadł do gustu wielu gwiazdom.

ZOBACZ TEŻ: OLEJ KOKOSOWY TO CZYSTA TRUCIZNA? SPRAWDŹ NAJNOWSZE ODKRYCIA NAUKOWCÓW!

Szybkie i wyraziste zmiany wizerunku nie byłyby oczywiście tak popularne, gdyby nie peruki, które kochają wszystkie siostry Kardashian. Oprócz celebrytek na ten nowy trend decydują się także inne sławne osobistości. Przepada za nimi piosenkarka Cardi B, a ostatnio na swojej imprezie urodzinowej Dua Lipa również postawiła na jednodniową zmianę wizerunku.

W zeszłym tygodniu wiele gwiazd zadebiutowało w różnych odcieniach zielonych włosów. Kim wybrała wyrazisty, neonowy kolor. Raperka Sza również postawiła na bardzo długie zielone pasma. Dua Lipa w bobie o ciemnozielonym kolorze świętowała swoje 23 urodziny.

Ostatnio o wiele głośniejsze są metamorfozy gwiazd przy użyciu peruk, niż rzeczywiste zmiany koloru. Lansowany przez celebryki trend sprawił, że zielone włosy to najgorętszy odcień tego sezonu.

ZOBACZ TEŻ: NOWY TREND W PIERCINGU! ZOBACZ JAK PRZEKŁUWAĆ USZY

Królową zielonych włosów niezaprzeczalnie pozostaje Kylie Jenner – najmłodsza z Kardashianek lansuje ten trend już od kilku lat!

Co Wy na to?