W ostatnich latach konturowanie jako technika makijażowa stało się prawdziwym hitem! Sieć została zalana niezliczoną ilością tutoriali, których autorki na różne sposoby podejmowały ten temat.

ZOBACZ TEŻ: Nie udało Ci się schudnąć z nóg? Nie szkodzi… Możesz je…

Gdy konturowanie twarzy stało się normą, niektóre z pań postanowiły zrobić kolejny krok… Przeniosły się z pędzlami i bronzerem nieco… niżej. Modne stało się konturowanie dekoltu, później brzucha. W tym miejscu kolejne propozycje miejsc, które można było wyszczuplić optycznie przy pomocy makijażu zaczęły przybierać nieco groteskowego charakteru. Ciężko inaczej nazwać np. konturowanie karku czy całej powierzchni nóg.

Okazuje się jednak, że i tym razem granica absurdu nie została ostatecznie wytyczona. Przekroczył ją instruktaż… KONTUROWANIA POŚLADKÓW!

Tak. To nie jest żart, a raczej odpowiedź na tak często pojawiające się m.in. w komentarzach sugestie, że do pełni szczęścia brak właśnie TAKIEGO tutorialu…

ZOBACZ TEŻ: Konturowanie twarzy to pestka… przy konturowaniu ciała!

W Internecie pojawił się ostatnio krótki film prezentujący tę technikę. Cóż, jedno jest pewne – bez względu na ilość naniesionych kosmetyków, plaska pupa pozostanie płaską…

Wątpimy jednak, że stanie to na przeszkodzie niektórym fankom ekspresowych rozwiązań…