Zara to jeden ze sklepów, do którego chętnie wracają nie tylko Polki, ale i kobiety na całym świecie. W sklepie znajdziemy zarówno klasyczne pozycje do garderoby kapsułowej, jak i nieco bardziej odjechane elementy. I to właśnie między innymi te ostanie zazwyczaj zasługują na miano viralowych. Ubrania z Zary, na których punkcie w ostatnich miesiącach oszalały najmodniejsze it girls to między innymi sukienka w zebrę, różowe dżinsy i tweedowe komplety. Zresztą założymy się, że każda z was ma w szafie przynajmniej jeden ciuch kupiony właśnie w tym sklepie.

Kasia Tusk w tej stylizacji postawiła na naturalne kolory i modne kozaki. Wygląda bosko!

Najbardziej popularne ubrania z Zary

Czasami przeszukiwanie strony internetowej przypomina niekończące poszukiwanie idealnego filmu na Netflixie. TO TRUDNE ZADANIE! Właśnie dlatego na Instagramie powstało konto @zara.style.daily. I z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalne. Dlaczego? Ponieważ w jednym miejscu prezentuje najpopularniejsze i najmodniejsze ubrania z Zary.

Jak to działa? Zamieszcza się tam regramy popularnych instagramerek noszących ubrania z Zary. Dodatkowo znajdziecie tam zrzuty ekranów produktów, co ułatwia znajdywanie je na stronie internetowej. Genialne, prawda?