Jak co roku w okolicach grudnia pojawiają się różnego rodzaju rankingi i podsumowania. Jak zwykle nie możemy przejść obojętnie obok najpopularniejszych zdjęć, które w 2017 roku pojawiły się na Instagramie. Dzisiaj przychodzimy do Was z pierwszą trójką. Kto znalazł się na podium?

ZOBACZ: 10 NAJPOLULARNIESZYCH FOTEK NA INSTAGRAMIE W 2016 ROKU

W sumie to każdego roku zmienia się niewiele. Oprócz samych zdjęć, oczywiście. Królują te same nazwiska, w końcu nie łatwo zdobyć ponad 100 milionów obserwatorów… W tym roku królują zdjęcia Beyonce, Cristiano Ronaldo i Seleny Gomez.

Miejsce 1: Beyonce i zdjęcie, którym ogłosiła swoją drugą ciążę. Diva w bieliźnie, z welonem na głowie i na tle kwiatów pochwaliła się, że już niedługo na świecie pojawią się bliźnięta. Ilość lajków: 11,1 miliona.

Miejsce 2: Cristino Ronaldo i zdjęcie z narzeczoną, Georginą Rodríguez, która właśnie urodziła córeczkę. Na zdjęciu widzimy również starszego brata Alany Martiny, Cristiano Ronaldo Jr.. Ilość polubień: 11 milionów.

Miejsce 3: Selena Gomez i jej najlepsza przyjaciółka, Francia Raísa, która oddała jej własną nerkę. Selena była ciężko chora i tylko przeszczep nerki mógł umożliwić jej normalne funkcjonowanie. Gdy okazało się, że Francia może być dawcą, bez chwili zawahania zgodziła się oddać Selenie część siebie. Ilość polubień: 10,3 miliona.

ZOBACZ: GDY BEYONCE ŁĄCZY SIŁY Z EDEM SHEERANEM POWSTAJE PERFECT

Spodziewałyście się takiego rankingu?

To do nich należą najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2017 roku!

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

To do nich należą najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2017 roku!

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

To do nich należą najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2017 roku!