Ta kolekcja to prawdziwa gratka dla wszystkich zagorzałych fanek trampek Converse. Daje szanse na poszerzenie Waszych kolekcji o jeszcze jeden ciekawie prezentujący się model. Tym razem motywem przewodnim stały się mieniące się odcieniami tęczy akcenty….

ZOBACZ TEŻ: Trampkowa rewolucja? Co powiecie na gumowe Conversy?

Chuck Taylor All Star Iridescent to kolekcja na pewni nie banalna. Klasyczny model trampek połączony został tu z kontrastowym, przyciągającym uwagę wykończeniem. Kolekcja podzielona została na dwie linie – bazą pierwszej stała się skóra, drugiej guma.

Chuck Taylor All Star Iridescent Leather

To będzie hit? Zobaczcie nową mieniącą się kolekcję Converse

Zmieniające się jak w kalejdoskopie barwy zainspirowały projektantów Converse do stworzenia opalizujących Chuck’ów. Nowe modele przyciągają wzrok wysokiej jakości mieniącą się skórą oraz tkaniną połączoną ze skórzanym czubkiem i naszywką z motywem „oil slick”. – zachęca zapowiedź kolekcji.

Chuck Taylor All Star Iridescent Rubber

To będzie hit? Zobaczcie nową mieniącą się kolekcję Converse

Modele Iridescent Rubber zainspirowane zostały przenikającymi się barwami oraz mieszanką odcieni, które przyciągną uwagę miłośników niebanalnych wzorów. Converse Iridescent Rubber to nie tylko oryginalny design, ale również wysokiej jakości wykonanie pozwalające sprostać nawet najbardziej niesprzyjającej pogodzie. Cholewka stworzona z gumy, chroni przed deszczem oraz zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń i wilgoci do środka buta, natomiast podszewka pomaga utrzymać ciepło i komfort. Nowa linia to połączenie klasycznego designu Chuck’a z oryginalnym wykonaniem. – zdradza zapowiedź kolekcji

Kolekcja pojawi się w sprzedaży już w marcu. Ceny modeli skórzanych będą wahały się od 299 do 399 zł, gumowych od 339 do 359 zł.

ZOBACZ TEŻ: Converse dziękuje swoim fanom!

Skusicie się na któreś z nich?

To będzie hit? Zobaczcie nową mieniącą się kolekcję Converse

To będzie hit? Zobaczcie nową mieniącą się kolekcję Converse