Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że rynek wydawniczy w Polsce w zeszłym roku bezsprzecznie należał do… blogerek modowych. Nic dziwnego – bestsellerowe poradniki z cennymi i niepowtarzalnymi poradami modowymi od razu stały się hitem.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion w najlepszy sposób odpowiedziała Violi Kołakowskiej

Kolejny krok był tylko kwestią czasu… Oczywiście, jest nim książka wydania wspólnie przez istny crème de la crème polskiej blogosfery modowej – Jessikę Mercedes Kirschner, Charlize Mystery, Maffashion i Kasię Tusk.

Współpraca z pewnością nie będzie należała do najprostszych – jak tu pogodzić te cztery wielkie umysły, oryginalność i niepowtarzalność stylów, z którymi są wiązane? Jednak – ku chwale autorek – wszystko da się zrobić!

ZOBACZ TEŻ: Gliniecka: Prywatność to moje życie, nie chce go pokazywać

Od razu zdradzimy Wam, że oczekujące kolejnego poradnika o modzie, będą zawiedzione. Dziewczyny tym razem postanowiły skupić się na sednie swojego istnienia – bywaniu! Tak… Nie mylicie się! Już niebawem na polskim rynku pojawi się poradnik z mistrzowskimi wskazówkami, dzięki którym każdy będzie mógł zaistnieć. Trzeba przyznać, że rad udzielą tu prawdziwe ekspertki w tej dziedzinie. Nie ma co do tego wątpliwości – tym razem nikt nie ośmiel się wytykać blogerkom braku kompetencji!

ZOBACZ TEŻ: Maffashion rzuca szafiarstwo? Po incydencie na ślubie Mariki…

Jak się okazuje, nawet w świecie tak pilnie strzeżonej przez dziewczyny prywatności zdarzają się… przecieki! Do mediów – niczym zdjęcia ze ślubu Mariki – przedostały się informacje zdradzające zarys planu książki, a także jej tytuł. Już na pierwszy rzut oka zwiastują one ogromny sukces! Jestę blogerę. Zrób z siebie gwiazdę to bezcenne porady i dogłębna, rozbudowana – niczym ego autorek – analiza konkretnych zagadnień z dziedziny bywania. Znany jest także podział ról w zespole – merytoryczną częścią książki zajmie się niezawodna w tej kwestii Charlize Mystery, nad zdjęciami pracować będzie mistrzyni Photoshopa Maff, Jess – królowa mediów społecznościowych – zadba o należytą promocję, z kolei zakochana w perfekcji Katarzyna czuwać będzie nad estetyką i spójnością projektu…

Tej książkowej pozycji na pewno ciężko będzie się oprzeć! Premiera już w… przyszłości.

Aktualizacja
Niestety, bez względu na to, jak bardzo prawdopodobną wydawałaby się ta informacja, była ona jedynie primaaprilisowym żartem.

To będzie HIT! Blogerki modowe spiszą CAŁĄ prawdę o bywaniu...

Jessica Mercedes Kirschner, Jemerced

To będzie HIT! Blogerki modowe spiszą CAŁĄ prawdę o bywaniu...

Karolina Gliniecka, Charlize Mystery

To będzie HIT! Blogerki modowe spiszą CAŁĄ prawdę o bywaniu...

Kasia Tusk, Make Life Easier

To będzie HIT! Blogerki modowe spiszą CAŁĄ prawdę o bywaniu...

Julia Kuczyńska, Maffashion