Czym jest internetowy hejt, wie doskonale Anna Lewandowska. Trenerka nie tylko musi mierzyć się ze złośliwymi komentarzami dotyczącymi jej pracy, ale też decyzji, które podejmuje jako świeżo upieczona mama. Bez względu na to, czy chodzi o sposób trzymania Klary, czy przewożenia małej pod zasłonką z pieluszki, sportsmenka jest bacznie obserwowana przez komentatorów gotowych w każdej chwili wytknąć jej błąd albo zwyczajnie zhejtować, nie mając do tego podstaw…

Dokładnie tak było w przypadku wózka córeczki Lewandowskich. Trenerka została skrytykowana za to, że pokazała go na Instagramie. Wśród „fanów” od razu rozpoczęły się poszukiwania tego modelu i szacowanie jego ceny. Wystarczył moment, by ogłosić, że Anna „obnosi się” z drogim wózkiem Klary.

Teraz z podobnymi hejtem walczyć musia Maja Bohosiewicz

Jak się okazuje i ta sławna, świeżo upieczona mama postawiła przy wyborze wózka dla pociechy na ten sam model, co Lewandowscy. Chodzi o model firmy Cybex Priam Platinum Birds of Paradise. Gdy tylko aktorka pokazała na swoim Instagramie fotki, na których był widoczny, w komentarzach rozgorzała dyskusja i zwyczajny hejt.

Wśród komentarzy pojawiły się oczywiście i takie:

Reklama musi byc. Dziecku to obojetnie ale rodzice przynjamniej sa modni ^^

Taki dostali w ramach reklamy na insta. Ten wozek teraz będzie na każdym zdjęciu. Umowa barterowa – damy Ci wózek, a Ty nas polecaj.

Dziwie sie tylko ze to dziala ;p ze ktos kupi taki wozek tylko dlatego ze @majabohosiewicz albo @annalewandowskahpba pokaza sie z takim??

style="overflow:hidden;">Maja postanowiła, że nie będzie tolerować tego typu docinek pod swoim adresem. Krótko i dosadnie odpowiedziała pod jednym z postów na zaczepki…

Wozek jest zaje******arski. Z wygladu i z uzytkowania. Rozklada sie go bajecznie latwo, a wyglada totalnie. Wiec nie wiem skad ta dyskusja. Kupiony w sklepie @muppet.shop a sklep prowadzi znajoma. Ktora wybiera super marki ktorych nie znalam. Wiec polecam. Bo warto do niej zajrzec :-)))) – skomentowała.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Maja Bohosiewicz też pokazała, jak karmi piersią: Nie będzie słodzenia w piernik

Wydaje się, że bezpośredniość to kolejny powód, dla którego w fani tak lubią Maję…

With my girls❤️ @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Nareszcie❤️🙌🏻 @_rl9 Finally #familytime👪 #healthyteam #happy #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #robertlewandowski

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Ten wózek wywołał burzę na Insta Lewandowskiej! Teraz ma go też Maja Bohosiewicz

WÓZEK CYBEX PRIAM PLATINUM – BIRDS OF PARADISE FASHION EDITION

W zależności od modelu, ten popularny wśród show-biznesowych mam wózek kosztuje od 1 700 zł do 7 700 zł. To właśnie jego cena wzbudza takie emocje u komentujących. Niestety, najczęściej ich uwadze umyka to, że w najdroższej opcji zawarty jest nie tylko sam wózek, ale cały zestaw. Nie wspominając, że jeśli rozbuduje się do o wszystkie dodatkowe akcesoria, jego cena rośnie do ponad 12 tys. zł.