Ten rok z pewnością przyniesie nam wiele nowych trendów w modzie i urodzie. Jeden z trendów, który całkowicie zdominuje rok 2023, jest o wiele prostszy, niż mogłoby się wydawać. „Kiedy myślisz o zbudowaniu noworocznej garderoby, niezbędne jest wyraźne zapięcie na guziki. To, czym w ciągu ostatnich kilku lat była oversizowa marynarka, w 2023 roku stanie się koszulą” — wyjaśniła Noelle Sciacca, Starsza Kierownik ds. Mody RealReal. „Niezależnie od tego, czy jest to klasyczna biel, czy bankierski błękit, zapinana na guziki koszula oversize to uniwersalny element garderoby, który można nosić do wszystkiego. Zapinana na guziki koszula pasuje do każdego nastroju. W tym roku zapinana na guziki koszula zastąpi marynarkę jako bardziej zrelaksowana wariacja na temat warstw. Chwycenie zapinanej na guziki koszuli, która jest nieco za duża i luźnai narzucenie jej na podkoszulek i spodnie lub legginsy to idealna stylizacja na zakupy.

Ten uniwersalny element garderoby będzie bardzo modny w 2023 roku

Duża koszula zapinana na guziki z podwiniętymi rękawami i para białych tenisówek będzie wyglądać fantazyjnie i uroczo latem lub z rajstopami zimą.
Koszula wiązana Jeśli chcesz uzyskać podkreślającą sylwetkę talię, spróbuj związać koszulę. zapinany na guziki. Zawiąż ciasny węzeł z luźnymi dolnymi elementami i voila – masz teraz przyciętą wersję swojej podstawowej koszuli.

Dla tych znaków zodiaku 2023 rok będzie prawdziwą rewolucją. Powinny szykować się na zmiany