Myślałaś, że metaliczne brwi, paznokcie, włosy i oczy to przesada? Bajeczna dekada metalicznego trendu trwa i przenosi się na usta! To chyba najlepszy sen, jaki wyśniły beauty blogerki. Na Instagramie wygląda rewelacyjnie. Jak sprawdza się w realnym życiu? Zobacz, jak wyglądają usta w stylu kuli disco!

ZOBACZ TEŻ: NIE PODOBA CI SIĘ LAWENDOWY MAKIJAŻ? MUSISZ ZOBACZYĆ TEN AUTOPORTRET RIHANNY!

Jazmina Daniel napisała na Instagramie, że inspiracją do wykonania lustrzanego makijażu ust było jej odbicie w lustrze. Dziewczyna wracała pociągiem do domu, trzymając w ręce srebrny papier. Jak pomyślała, tak zrobiła. Przykleiła papier klejem do rzęs…

Srebrna folia jest ciekawą alternatywą dla ust w kolorze złotym, które tej jesieni pokochały uwodzicielskie piękności ze świata show-biznesu. Instagramowe trendy nie były tak fantastyczne, gdyby od razu nie ewoluowały w inne wersje pierwowzoru.

ZOBACZ TEŻ: 5 ZNIENAWIDZONYCH PRZEZ WEGAN SKŁADNIKÓW SZMINEK. NIE UWIERZYSZ, JAK POWSTAJĄ!

Oczywiście niektóre z poniższych propozycji są mocno przesadzone, a przede wszystkim przerobione graficznie. Mogą posłużyć jedynie za inspirację. Kto wie, może Twój makijaż świąteczny lub sylwestrowy, będzie wyglądał jak lustro?

Co o tym myślicie?

#DiscoDiva #ShineBrightLikeADiamond #DiscoLips #GlitterLips #PuckerUp #MirrorLips #MirrorBall #Shiny #Sexy

Post udostępniony przez Donna Louise Breeze (@_global_gypsy)

#lips #teeth #teef #teefs #mirrorlips #mirrored #mirror by Colin Christian

Post udostępniony przez Scorpio1814 (@scorpio1814)