Pogoda powoli robi się coraz gorsza, dlatego to ostatni moment, aby zaopatrzyć się w zimowe ubrania. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to najlepszy czas! Podstawą powinny być zimowe buty oraz ciepła kurtka. W tym roku modnych jest kilka modeli spośród których możesz wybierać. Jednym z nich jest płaszcz ze sztucznego baranka! Wygląda fenomenalnie i pasuje do wielu stylizacji. Teraz możesz kupić go aż o 40% taniej.

Skórzane rękawiczki – elegancki dodatek do zimowego płaszcza. Piękne modele znajdziesz w Biedronce. Ich cena Cię zaskoczy!

Zimowa moda

Podczas zimowych miesięcy liczy się kilka rzeczy. Poza modnym wyglądem ubrania muszą chronić nas przed złymi warunkami atmosferycznymi. Płaszcz ze sztucznego baranka jest bardzo miły w dotyku i wspaniale wygląda zwłaszcza, gdy jest w jasnym kolorze. Wówczas stanowi fantastyczne przełamanie ponurej pogody na zewnątrz. Jeśli wybierasz płaszcz z baranka, przede wszystkim zwróć uwagę, aby był on wykonany z grubego, trzymającego ciepło materiału. Dzięki temu nie będziesz marznąć nawet podczas najniższych temperatur.

Ten model kurtki robi furorę na Instagramie. Gdy tylko go zobaczysz, zechcesz go mieć!

Płaszcz ze sztucznego baranka

Model z Zary idealnie nadaje się na zimę. Jest miękki i ciepły, a jego jasny kolor od razu wprawia nas w dobry humor. Ma prosty, luźny krój, bez wyraźnego zaznaczenia talii, dzięki czemu zmieścisz pod nim nawet bardzo gruby sweter. Kołnierz z klapami ochroni również Twój kark, a w znajdujących się z przodu kieszeniach ogrzejesz dłonie. Płaszcz jest wykończony podszewką i zapinany na dwa guziki. Tego typu okrycie wierzchnie swobodnie możesz założyć do wygodnych spodni lub sukienek i spódnic. Obecnie jest ono przecenione aż o 40% i kosztuje zaledwie 179,40 zł! Możesz wybierać spośród rozmiarów od XS do XXL. Jak Wam się podoba płaszcz ze sztucznego baranka? A może preferujecie inne modele?

Płaszcz ze sztucznego baranka źródło: zara.com/pl