Wszyscy wiemy, że tak jest. Jeśli coś szturmem bierze instagram, bardzo szybko zyskuje miano nowej mody bądź przedmiotu pożądania. Tak było z płaszczami typu “teddy bear”, torebkami Zofii Chylak czy naszyjnika z pierwszą literą imienia od Celine. A od kiedy Phoebe Philo odeszła od domu mody, jej najlepsze projekty nie tylko momentalnie się wyprzedały, lecz zdecydowanie stały się jeszcze bardziej modne. Jak klasyczny naszyjnik z pierwszą literą imienia.

ZOBACZ TEŻ: WYGLĄDA NA TO, ŻE MUM JEANS NADAL BĘDĄ KRÓLOWAĆ W PRZYSZŁYM ROKU

Jeśli myślałaś, że ten trend zostawiłaś daleko w tyle, to byłaś w błędzie. Jednak, kto z nas nie kocha mody na noszenie takich naszyjników? Są urocze, klasyczne i eleganckie. Plus, dają do myślenia wszystkim tym osobom, które odważą się ponownie zapomnieć nasze imię!

Projekt, który trafił na półki Celine już kilka ładnych lat temu, odżył na instagramie w tym roku, czyniąc go super modnym. A w związku z tym, że ciężko je dostać z metką tego domu mody, a na aukcjach internetowych kosztuje naprawdę krocie, zachęcamy do wygrzebywania starych naszyjników z licealnych kufrów.

ZOBACZ TEŻ: W znanym dyskoncie ruszyła sprzedaż ślicznej bielizny. Koronkowe staniki kupisz za 22 zł!

Podobne znajdziesz na portalach takich jak zalando czy asos bądź w profesjonalnych sklepach z biżuterią. Co jest ważne? Aby literka była możliwie duża, widoczna. To jedyna zasada, jaką możesz się kierować przy kupnie.

Mówiłyśmy już kiedyś, że uwielbiamy powracającą modę? W tym przypadku jesteśmy super podekscytowane!