Uwaga! Nie możecie tego przegapić. Jeden z największych hitów sprzedażowych znów pojawił się w popularnym dyskoncie. Po raz czwarty kultowe klapki Kubota trafiły na półki w popularnym dyskoncie. Model tych butów oraz ich design jest niemalże legendarny, a moda na nie wywodzi się z lat 90. Nie możesz tego przegapić!

Sprzedaż jaj z chowu klatkowego kończy się w 2021 roku. Popularny dyskont już wycofuje je ze swojej oferty

Oferta Biedronki

Kiedy klapki Kubota pojawiły się po raz pierwszy od dłuższego czasu w sprzedaży, ludzie od razu je pokochali. Bez względu na powody, dla których je kupowali, nakład wyczerpał się bardzo szybko. Ten model jest jednym z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych elementów polskiej mody lat 90. Niegdyś nosiły je tysiące ludzi. Po latach powróciły na sklepowe półki, aby znów nas cieszyć. Obecnie pojawiają się głównie jako element stylizacji na lata 90. lub też podczas cieplejszych dni, a także na basenach czy plażach. Klapki sprzedawane są w atrakcyjnej cenie, która przyciąga wielu klientów. Teraz Biedronka znów zdecydowała się połączyć siły z producentem popularnego modelu.

10 wyjątkowych stylizacji RENEE: buty w stylu retro, śliczne sukienki i piękne komplety

Klapki Kubota

Do wyczerpania zapasów możecie zaopatrzyć się w niezwykle popularne klapki marki Kubota. To już czwarta współpraca, dzięki której możemy cieszyć się zakupem kultowych klapek. Dostaniesz je za zaledwie 24,99 zł, co jest genialną ceną jak za tak kultowy model. Możecie wybierać spośród trzech wariantów kolorystycznych: czarny, różowy oraz ten najbardziej rozpoznawalny – niebieski. Dostępne są we wszystkich sklepach Biedronka. Niestety, rozmiarówka zaczyna się od 39 rozmiaru, a kończy na 44.

„Wszystkie klapki Kubota z najnowszej oferty sieci sklepów Biedronka są bardzo wygodne, dzięki czemu świetnie dopełnią standardowy zestaw domatora, czyli wygodny dres i ulubione skarpetki. Dzięki antypoślizgowej podeszwie idealnie sprawdzą się też pod prysznic” – tak reklamuje swoją ofertę na swojej stronie internetowej Biedronka.

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, a biorąc pod uwagę poprzednie akcje, te mogą skończyć się bardzo szybko. Skusicie się?

Klapki Kubota źródło: biedronka.pl