Oscary bardzo często są wstępem do trendów na sezon wiosenno-letni. W tym roku czerwony dywan pełen był bufiastych rękawów z lat 80. Pojawiły się tak wiele razy, że trudno określić, czy gwiazdy nosiły bufiaste rękawy, czy odwrotnie. Lata 80. były, delikatnie mówiąc, wyjątkową erą w modzie. Królowała estetyka preppy, ale też power punk, neonowe stylziacje i koronkowe minispódniczki. W „Dynastii” pojawiło się wiele błyszczących tkanin podtrzymywanych przez masywne poduszki na ramionach oraz właśnie bufiaste rękawy.

Jada Pinkett Smith po raz pierwszy odnosi się publicznie do incydentu na Oscarach

Ten kształt rękawów ustabilizował się w następnych dziesięcioleciach, gdy nadmiar stał się mniej atrakcyjny. I wreszcie nastąpiły Oscary 2023. Obok dopasowanych płaszczy i eleganckich spódnic typu princeska pojawiły się elementy przypominające lata 80. Podczas wręczania nagród można było zobaczyć inne trendy, takie jak rozety przywdziane przez Nicole Kidman i Halle Berry.

Doda znowu szuka miłości w telewizji? Pojawi się w popularnym show

Poniżej obejrzycie zdjęcia gwiazd, które zdecydowały się na taki kształt rękawów. Lubicie bufiaste rękawy? Dajcie znać w komentarzu.

Sonda

korzystanie z telefonu

Cieszysz się z powrotu tego trendu?