Niezależnie od tego, czy oglądasz serial „Euforia” , czy nie, jest mało prawdopodobne, że przegapiłaś zdjęcia Cassie w różowym kostiumie kąpielowym, które w ciągu ostatnich kilku dni ogarnęły media społecznościowe.

Kostium kąpielowy z serialu „Euforia”

W czwartym odcinku Cassie (Sydney Sweeney) miała na sobie różowy strój kąpielowy godny Elle Woods. Rola Sydney odtwarzająca wrażliwość Cassie, była niepokojąca i dojmująca. Po zakończeniu odcinka widzowie na całym świecie googlowali gorączkowo pytania na temat kostiumu kąpielowego dziewczyny. I tak „Gemma One Piece” w odcieniu „różowego ponczu” od Frankies Bikinis natychmiast się wyprzedał. Powstała nawet lista osób oczekujących na kostium wynosząca ponad 1000 osób. Jednoczęściowy kostium kąpielowy z regulowanymi wiązaniami na szyi i seksownymi detalami jest wykonany w 80% z nylonu i 20% ze spandeksu.

Ukryte znaczenie makijażu Kat w serialu „Euforia”

Sydney niedawno otworzyła się na temat tego, jak podchodzi do scen topless w serialu Euforia. „Są takie momenty w scenariuszu, w których Cassie miała pojawiać się bez koszuli i powiedziałam twórcy serialu, że w tych momentach nie jest to konieczne. Zgodził się ze mną”.

Mamy do czynienia z końcem pandemii”. Rząd ogłasza łagodzenie restrykcji

kostium kąpielowy z serialu Euforia

Sonda

sex w wielkim mieście

Cieszycie się, że serial powraca?