Kobiety z całego świata dosłownie wpadły w obsesję na punkcie tego kremu nawilżającego. Podobno potrafi zmienić życie. Hada Labo Gokujun Hyaluronic Lotion Moist to ultralekki płyn, który dosłownie wlewa się w skórę. Jego nawilżające właściwości powodują, że staje się szokująco gładka i miękka.

To coś dla kobiet, które borykają się z naprawdę suchą skórą. Próbowałaś już wszystkiego, a Twoja skóra wciąż jest odwodniona? Formuła, która mieści się w tej małej butelce, zawiera trzy różne rodzaje kwasu hialuronowego. Przyciągają i zatrzymują wodę, jak maleńkie namagnesowane gąbki. Dzięki temu wszystko, co aplikujesz na wierzchu (serum i kremy nawilżające), jest dużo bardziej skuteczne. Wynik? Lepsza bariera ochronna skóry, cera nawilżona, jasna i promienista. Jedna z fanek kremu opisała swoje wrażenia związane z jego stosowaniem.

ZOBACZ TEŻ: JAK ODPOWIEDNIO NAWILŻAĆ SKÓRĘ?

Mam odwodnioną i suchą skórę, która w zasadzie wymaga ciągłego nawilżania. Od czasu używania Hada Labo dwa razy dziennie, zauważyłem znaczną poprawę … Czuję, jak moja biedna, smutna twarz dosłownie wsysa ten krem.

style="overflow:hidden;">

Należy stosować go na lekko zwilżoną skórę. Kwas hialuronowy wciąga wodę do skóry i zatrzymuje ją. Jeśli użyjesz kremu na suchej skórze, sprawi, że twoja twarz będzie wyglądała na jeszcze bardziej wysuszoną. Zamierzasz złożyć zamówienie na nawilżenie? Przed użyciem nie zapomnij zwilżyć twarzy.

ZOBACZ TEŻ: AKCJA: NAWILŻANIE! 10 NAJLEPSZYCH MASEŁ DO CIAŁA (FOTO)

Cena Hada Labo waha się w granicach 60 złotych. Inne japońskie kosmetyki Hada Labo są dostępne również w Polsce.

Kupicie?

Ten japoński krem nawilżający to Hit Internetu! Kobiety stosują go obsesyjnie!

Ten japoński krem nawilżający to Hit Internetu! Kobiety stosują go obsesyjnie!

Ten japoński krem nawilżający to Hit Internetu! Kobiety stosują go obsesyjnie!