Chociaż na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej najczęściej można zobaczyć jej zdjęcia w sportowych topach i krótkich szortach albo legginsach, to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce zna się na modzie jak mało kto. Ostatniej stylizacji mogą pozazdrościć jej nawet największe fashionistki.

Wszystko za sprawą jednego dodatku, dzięki któremu cała stylizacja wyglądała naprawdę zjawiskowo. Na jednej z ostatnich imprez Ania założyła krótką białą sukienkę i uzupełniła ją bardzo oryginalną torebką. Jak przystało na trenerkę fitness, celebrytka sprytnie przemyciła sportowy akcent.

ANNA LEWANDOWSKA I JEJ GORĄCE CIAŁO W SESJI FOTO PONOWNIE PODZIELIŁY INTERNAUTÓW

Kto uważa, że moja torebka przypomina kettlebel jestem czujna

Ale to nie torebka przypominająca popularny przyrząd do ćwiczeń wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów, tylko piękne perłowe spinki. Internautki co chwilę dopytywały w komentarzach gdzie mogą znaleźć podobne modele:

Skad ta śliczna spinka?Ostatnio Dorota Rabczewska miała podobna? Jest cudna i kobieca.

Dokładnie tak pierwsza myśl to ale ma super spinki a druga to spojrzenie na torebkę

ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. „MINA MÓWI SAMA ZA SIEBIE”

Perłowe spinki biją rekordy popularności. Można je zobaczyć na głowach największych influencerek i celebrytek. A w połączeniu z grzywką i prostymi włosami Ani wyglądają niezwykle stylowo.