Chociaż na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej najczęściej można zobaczyć jej zdjęcia w sportowych topach i krótkich szortach albo legginsach, to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce zna się na modzie jak mało kto. Ostatniej stylizacji mogą pozazdrościć jej nawet największe fashionistki.

Wszystko za sprawą jednego dodatku, dzięki któremu cała stylizacja wyglądała naprawdę zjawiskowo. Na jednej z ostatnich imprez Ania założyła krótką białą sukienkę i uzupełniła ją bardzo oryginalną torebką. Jak przystało na trenerkę fitness, celebrytka sprytnie przemyciła sportowy akcent.

ANNA LEWANDOWSKA I JEJ GORĄCE CIAŁO W SESJI FOTO PONOWNIE PODZIELIŁY INTERNAUTÓW

Kto uważa, że moja torebka przypomina kettlebel jestem czujna

style=”overflow:hidden;”>

Ale to nie torebka przypominająca popularny przyrząd do ćwiczeń wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów, tylko piękne perłowe spinki. Internautki co chwilę dopytywały w komentarzach gdzie mogą znaleźć podobne modele:

Skad ta śliczna spinka?Ostatnio Dorota Rabczewska miała podobna? Jest cudna i kobieca.

Dokładnie tak pierwsza myśl to ale ma super spinki a druga to spojrzenie na torebkę

style=”overflow:hidden;”>

ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. „MINA MÓWI SAMA ZA SIEBIE”

Perłowe spinki biją rekordy popularności. Można je zobaczyć na głowach największych influencerek i celebrytek. A w połączeniu z grzywką i prostymi włosami Ani wyglądają niezwykle stylowo.