Każda z nas uwielbia mieć na sobie idealnie dopasowaną sukienkę, modne buty czy piękną biżuterię. Dodaje nam to pewności siebie i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. A co z elementami garderoby, których teoretycznie nie widać?

Tej bielizny nie będziesz chciała zdjąć! Na czym polega jej fenomen?

Bielizna, którą nosimy ma wpływ na nasze samopoczucie. WHITE RVBBIT to młoda polska marka, która udowadnia, że bielizna powinna być nie tylko praktyczna, ale również uwodziecielsko piękna i dopasowana do naszego charakteru czy nastroju – dlatego dopracowane konstrukcje modeli idą tutaj w parze z awangardowymi projektami, ozdobnymi detalami, delikatnymi koronkami czy ekskluzywnymi haftami.

ZOBACZ TEŻ: KRÓTKIE FRYZURY NA LETNIE DNI. TYLKO DZIEWCZĘCE I STYLOWE CIĘCIA

Tej bielizny nie będziesz chciała zdjąć! Na czym polega jej fenomen?

W kolekcji WHITE RVBBIT znajdziemy zarówno miękkie koronkowe braletki, jak i balkonetki, biustonosze typu half-cup oraz plunge. Jeżeli chodzi o kolorystykę, WHITE RVBBIT jest wierny klasyce – dominuje czerń, biel, czerwień i granat, jednak w najnowszej wiosennej kolekcji znajdziemy też pudrowy róż, butelkową zieleń, głęboki odcień niebieskiego, a także odrobinę szaleństwa w postaci letniego motywu poziomek!

Tej bielizny nie będziesz chciała zdjąć! Na czym polega jej fenomen?

ZOBACZ TEŻ: SKANDYNAWSKIE PIĘKNO. CZY ZRODZIŁO SIĘ WYŁĄCZNIE Z PEWNOŚCI SIEBIE?

WHITE RVBBIT to chyba jedna z najbardziej popularnych marek w Internecie – świadczy o tym, chociażby ponad 80 tysięcy fanów na Facebooku! Tutaj pojawia się pytanie – na czym polega jej fenomen? Na pewno są to nietypowe, bardzo kobiece modele (szyte z polską metką!), ale warto też zwrócić uwagę na charakter i sposób komunikacji marki.

Tej bielizny nie będziesz chciała zdjąć! Na czym polega jej fenomen?

Za wszystkim stoi… tytułowy Biały Króliczek, który zaprasza kobiety do swojej magicznej krainy. WHITE RVBBIT swoją stylistyką oraz nazwami modeli nawiązuje przecież do opowieści o Alicji w Krainie Czarów i sprawia, że atmosfera wokół marki i jej projektów jest prawdziwie baśniowa! Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji poznać Białego Króliczka, koniecznie podążaj za nim na Facebooku i Instagramie – warto!