Kompletowanie garderoby kapsułowej to przyjemność, ale też wyzwanie. W tym sezonie menu modowe przedstawia bowiem najróżniejsze elementy z różnych dekad. Kolory zaczynają się na kobaltowym błękicie – jak na wybiegach u Davida Komy i Cecilie Bahnsen SS23 – a kończą na czerni. Niskie talie uwielbione przez Givenchy, Stellę McCartney i Zimmermanna pojawiają się na wybiegach, ale jak wybrać spodnie, które będą służyły przez lata? Warto sprawdzić ofertę na niezwykle popularne jeansowe chinosy ZW z Zary.

Te spodnie Willow Smith w 2023 roku będą wszędzie

Dobrze wykonane chinosy mogą stać się jednym z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Sprawdzą się jako spodnie robocze o strukturalnym kroju, które możesz wybrać na załatwianie sprawunków, jak i na wakacje. Chinosy pasuje wszędzie. Także do biura.

Te spodnie to gybryda dżinsów i spodni z lekkiego materiału. Łączą elegancję klasycznych chinosów z niezobowiązującym wyglądem dżinsów. Są luźne, niezbyt dopasowane w talii i mają przyjemnie duże kieszenie do przechowywania niezbędnych rzeczy.

Spodnie z Zary

spodnie z Zary

Ekranizacja pełnego namiętności bestsellera. „Piękna katastrofa” już od jutra w kinach