Athleisure to więcej niż styl, to styl życia. Wszystkim aktywnym, dynamicznym i nowoczesnym osobom spodobają się inspirowane estetyką retro sneakersy z nowej kapsuły Sprandi.

Ulubione sneakersy można nosić na rower i na spacer, sprawdzą się do biura w zestawie z garniturem i na weekendowy wypad w komplecie z dżinsami, pasują i do zwiewnych sukienek, i do legginsów. Już od dawna nie kojarzą się wyłącznie ze sportem. Dumnie podbijają ulice, stanowiąc nieodzowny element stylu athleisure.

W kapsule Retro Sneakers Sprandi znalazły się ponadczasowe modele dla niej i dla niego. Aktywne osoby każdy dzień traktują jak szansę na przeżycie czegoś nowego – kochają sport, podróżują w poszukiwaniu przygody, łakną nowych wrażeń.

Buty, które noszą, muszą sprostać wszystkim wyzwaniom codzienności. Miękka, stabilna i wygodna podeszwa sneakersów to podstawa. Wodze wyobraźni można puścić w kolorach, materiałach i detalach.

Nawiązujące do estetyki retro sneakersy wyróżniają się wykończeniem z oddychającej tkaniny, panelami kolorystycznymi łączącymi np. odcienie kawy z mlekiem z miętą albo bananową żółcią, czy też off-white z czernią, zapięciem na rzepy i sznurowadłami oraz charakterystycznym logo „S”.

Trik na nowy sezon? Ponadczasowe, uniseksowe i wszechstronne sneakersy zestawia się z grubymi skarpetkami.

Kolekcję Sprandi można kupić w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji