Wiele kobiet próbuje naśladować styl Kardashianek. Te blogerki z Dubaju wyglądają prawie tak samo, jak Kim i Kylie i twierdzą, że to zupełnie przypadkowa podobizna!Poznajcie Sonię i Fyzę Ali!

ZOBACZ TEŻ: Sobowtórka Gigi Hadid z Bali podbija świat mody! Która wygląda lepiej?

Przyjaciele i rodzina są tak przyzwyczajeni do naszego wyglądu, że nigdy nie dostrzegają podobieństwa. Tylko wtedy, kiedy jesteśmy razem, ludzie ciągle to zauważają. Najczęściej ci, którzy wcale nas nie znają

style="overflow:hidden;"> – wyznały w wywiadzie dla „Emirates Woman”

Uważamy, że to dziwne, gdy ludzie na ulicy nas porównują, ponieważ nawet nie ubieramy się w podobne rzeczy

style="overflow:hidden;"> – w tym samym wywiadzie dodaje Sonia.

Sonia jest blogerką urodową, a jej siostra Fyza stylistką makijażu. Wspólnie prowadzą profil na Instagramie, gdzie regularnie publikują recenzje kosmetyków oraz porady dotyczące makijażu. Siostry obserwuje ponad sześćset tysięcy osób. Są stale zatrzymywane na ulicy i proszone o zdjęcie lub autograf. Wszystko ze względu na uderzające podobieństwo do Kim Kardashian i Kylie.

Na co dzień inspirują się arabskimi kanonami piękna.

Wszystkie trendy urodowe, które widać na wybiegach, są na Bliskim Wschodzie od pokoleń. Wpadłyśmy na założenie bloga, ponieważ mamy wspólną pasję do piękna. Kobietom z całego świata chcemy przekazywać pozytywną energię przez naszą miłość do tego, co robimy.– kontynuują w wywiadzie.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian pozazdrościła Kylie Jenner? Najwyrażniej! Szykujcie się…

Choć siostry zaprzeczają podobieństwa, porównując ich Intsagram z Instagramem Kim lub Kylie, może zakręcić się w głowie. Życzymy siostrom powodzenia! Wygląda na to, że znają się na tym, co robią!