Nikogo nie powinien dziwić fakt, że moda rodem z lat ‘90 i 2000’ wraca. Widzimy ją wszędzie – w małych torebkach, męskich marynarkach i powiększonych sneakersach. Tymczasem nadchodzi lato i kiedy zastanawiałam się, co tak naprawdę będzie teraz modne trafiłam na skórzane sandały z Mango, które według portalu Who What Wear mają bardzo wysoką sprzedaż. Sprawdziłam, czym tak zachwycają się moje brytyjskie koleżanki.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI OSZALELI NA PUNKCIE BUTÓW Z M&S, KTÓRE WYGLĄDAJĄ JAK MODEL OD CHANEL

Nie ma co się oszukiwać – koniec marca i pierwsze tygodnie kwietnia to idealny moment na to, by zaopatrzyć się w dobrej jakości buty na wiosnę i lato w swoim rozmiarze. Później zostaną Ci jedynie przebrane i ostatnie pary, niekoniecznie pasujące do Ciebie. Nie dziwi mnie zatem wzrost sprzedaży, który jest bardzo prawdopodobny.

Jako jednak zdecydowana przeciwniczka ulubionych butów influencerek na wiosnę (jakoś nie jestem w stanie się przekonać, że mogą być zarówno wygodne, jak i kształtne), z ciekawością poszłam przymierzyć tak chętnie kupowane buty. Muszę się przyznać, że chociaż nie do końca jest to mój styl, to buty są wyjątkowo wygodne i kształtne. Zdecydowanie zdadzą egzamin przez cały dzień w biurze, ale nie jestem pewna, czy sprawdzą się na popołudniowych, długich zakupach z przyjaciółką.

Podobne modele wypuścili tacy projektanci jak By Far, Staud oraz Mansur Gavriel. Nie spotkałam się z nimi jeszcze zbyt wiele razy na instagramie, być może jest to jeszcze kwestia chłodnej pogody za oknem. Jeśli jesteś nimi zainteresowana możesz je kupić stacjonarnie bądź na stronie Mango w cenie 269,90 zł.

Które z najmodniejszych butów tego sezonu są Twoim zdaniem ładniejsze?