Sandałki na lato to ulubiony element garderoby. Są wygodne i wyglądają niezwykle modnie w zestawieniu z różnymi stylizacjami. W te wakacje stawiamy na sportowe modele. Anna Lewandowska już wybrała swojego faworyta. Wiemy, gdzie można kupić modne buty! To propozycja z popularnej polskiej sieciówki.

Sandałki na lato w sportowym stylu – wybór Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest znana z zamiłowania do mody. A w szczególności tej w sportowym stylu. Często stawia na wygodę i ubrania, w których czuje się swobodnie podczas codziennych treningów. W okresie wakacyjnym celebrytka postawiła na modne sandałki w sportowym stylu. Możemy kupić je w sklepie 4F.

Czarny model z odkrytą piętą i zapięciem na rzep zapewnia przepływ powietrza. A lekka konstrukcja i miękka podeszwa wykonana z pianki daje komfort i dobrą przyczepność do podłoża. Niestety w ofercie sklepu 4F nie ma już butów, który nosi Anna Lewandowska, ale sieciówka proponuje wiele podobnych modeli. Ich ceny nie przekraczają 120 zł!

Wyprzedaż w sklepie 4F to dobra okazja do tego, by uzupełnić szafę o modny dodatek. A teraz sandałki na lato możemy kupić jeszcze taniej. To idealna okazja, zwłaszcza, że sportowy model butów jest teraz bardzo modny! A wiele modowych influencerek zestawia je nie tylko ze sportowymi stylizacjami. W trendach jest teraz łączenie stylu i zabawa kolorem. Dlatego bez problemu możemy połączyć je z długą spódnicą, kolarkami, a nawet sukienką!

Paulina Sykut-Jeżyna w niezwykle modnych butach. Wiemy, gdzie je kupiła!

To idealna opcja na lato! Klasyczny krój butów i czarny kolor sprawia, że możemy łączyć je z wieloma ubraniami. W każdej opcji wyglądają świetnie! A co najważniejsze są bardzo wygodne, dlatego nawet w upalne dni nie musimy obawiać się obtarć i odcisków na stopach.