Torebka to dodatek, który powinien znaleźć się w szafie każdej z nas. Są idealne do pracy, ale także stanowią świetne uzupełnienie każdej stylizacji. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie jej – w ten sposób jesteśmy w stanie podkręcić nasz look. Przy zakupie torebki musimy kierować się przede wszystkim naszą wygodą i gustem, ale równie ważne są trendy. Modne torebki na jesień 2021 – jaki model powinnaś wybrać na ten sezon?

Vintage’owe sneakersy i torebki-jamniki. Zobacz kapsułową kolekcję Retro Your Own Way Gino Rossi

Dodatki – bardzo ważny element ubioru

Torebka, biżuteria, buty, okulary, nakrycia głowy – tego typu dodatki decydują o ostatecznym charakterze stylizacji. Chociaż są drobnymi elementami, to doskonale dopełniają całość. Jesienią i zimą najbardziej popularne są akcesoria w ciemnych kolorach – czarnych, brązowych lub szarościach. Równie chętnie wybieranym odcieniem jest karmel, który doskonale potrafi ożywić jesienną garderobę, zwłaszcza w połączeniu z butami w podobnym odcieniu. Modne torebki na jesień wcale nie muszą być przytłaczające!

Minitorebka Małgorzaty Rozenek. Warta swojej ceny?

Modne torebki na jesień – jaki typ modelu wybrać?

Niewątpliwie największą popularnością jesienią będą się cieszyły shopperki – to jedne z największych modeli, które dostępne są na rynku, więc z powodzeniem pomieszczą niezbędne rzeczy do pracy lub świetnie sprawdzą się podczas zakupów. Mimo dużych gabarytów, shopperki są bardzo lekkie, a dodatkowo często wykonane są z miękkiego materiału, który pozwala na wypełnienie ich jeszcze większą liczbą przedmiotów. Świetnym zamiennikiem shopperki są torebki typu crossbody. Dzięki długim paskom możesz je przekładać przez ramię. Zapewnia to swobodę obu rąk, co jest niezwykle praktyczne. I właśnie takie torebki jesienią będą najmodniejsze – w tym sezonie stawiamy na wygodę. Chociaż w szafie warto mieć elegancką listonoszkę, którą bez przeszkód założysz do bardziej eleganckich stylizacji.