Małgorzata Rozenek-Majdan już nie raz pokazała, że lubi podążać za najświeższymi trendami. Wśród swoich stylizacji bardzo często przemyca najgorętsze hity sezonów. Jak widać nawet, gdy jej czas wypełniony jest opieką nad dzieckiem, lubi śledzić nowinki modowe. Klapki, które miała na sobie na jednym z ostatnich zdjęć to ostatnio jeden z najpopularniejszych modeli na Instagramie! Małgosia do swojej stylizacji wybrała drogie klapki od Bottega Veneta, jednak udało nam się dotrzeć do modelu, który wygląda niemalże identycznie, a jego cena jest zdecydowanie korzystniejsza!

Julia Wieniawa założyła niezwykle modne klapki na lato. Ten model możesz dostać w promocyjnej cenie. To prawdziwy wakacyjny hit

Letnie klapki Małgorzaty Rozenek-Majdan

Bottega Veneta to luksusowa marka na punkcie której oszalały wszystkie Instagirls. Za klapki, które ma na sobie Małgosia, musiałybyśmy wydać ponad trzy tysiące złotych. Nam udało się znaleźć podobny model, który obecnie jest na wyprzedaży!

Letnie klapki Małgorzaty Rozenek-Majdan: zamiennik z DeeZee

W ofercie sklepu DeeZee znajdziecie łudząco podobne buty do modelu marki Bottega Veneta. Ich cena jest nieporównywalnie niższa! Klapki możesz nabyć teraz w promocyjnej cenie 119,99 zł. Po wpisaniu specjalnego kodu rabatowego, który podany jest na stronie DeeZee cena będzie jeszcze korzystniejsza! Różnica jest ogromna, a buty wyglądają naprawdę niemalże identycznie.

Modne klapki mule, które podbiły Instagram. Teraz kupimy je o wiele taniej!

Letnie klapki, które podbiły Instagram!

Model, który tak pokochały dziewczyny, ma niezwykle modny w tym sezonie kwadratowy nosek oraz pikowany wierzch. Obcas nadaje im elegancji, dlatego takie klapki sprawdzą się zarówno do szortów, jak i spódnic. W ofercie DeeZee znajdziecie trzy wersje kolorystyczne, które możecie dobrać do swojego stylu: czarną, białą i miętową.

Letnie klapki źródło: deezee.pl