Dobrze dobrany strój kąpielowy to inwestycja na lata. Wiedzą o tym wszystkie osoby, które co roku pakują na wakacje ten sam model i nie czują potrzeby zamieniania go na nowszy i modniejszy. Warto tutaj jednak podkreślić, że ten idealny strój przeważnie kosztuje nieco więcej – inwestycja zwraca się jednak już w okolicach trzecich wakacji, jednocześnie oszczędzając Ci gonitwy na ostatni moment za wymarzonym strojem kąpielowym.

Uniwersalne i pięknie skrojone stroje kąpielowe znajdziesz w kolekcji marki WeWoreWhat Swim, których autorką jest blogerka Danielle Bernstein. Modele zaprojektowane przez Danielle są bardzo kobiece i uniwersalne. Ich dopasowany krój doskonale podkreśla biodra i podnosi piersi, które można (a nawet trzeba!) uwydatniać na plaży. Dodatkowy plus za pasek bądź rzemyk, który podkreśla talię oraz usztywniany biustonosz.

ZOBACZ TEŻ: MĘCZYSZ SIĘ Z PRZESUSZONYMI WŁOSAMI? WYPRÓBUJ TĘ SZTUCZKĘ PRZED MYCIEM WŁOSÓW!

Warte uwagi są również materiały z których są zrobione kostiumy – krowie łatki czy stokrotki to jedne z ciekawszych printów, jakie można znaleźć w kolekcjach do pływania. Nie brakuje też jednolitych kolorów, gwiazdek i czerwonych odcieni, które odnajdują się zarówno na plaży jak i… farmie, gdzie Danielle urządziła sesję zdjęciową jednej z kolekcji.

Spójrzcie tylko jak świetnie układają się na kobiecym ciele. Czy to nie jest wymarzony model na lata?