Studniówka to jedna z tych imprez, którą pamięta się całe życie. Wprawdzie polska wersja amerykańskiego “prom” mocno odbiega od oryginału, niemniej co roku widzimy świetne stylizacje młodych dziewczyn, które są dopracowane w najmniejszych detalach: od sukienki, przez makijaż i fryzurę, do torebki i szpilek, które przecież są równie ważne. Dzisiaj jednak zajmiemy się trendami 2019 na fryzury studniówkowe. Wszystkie propozycje są naprawdę świetne!

ZOBACZ TEŻ: PROSTE I ELEGANCKIE FRYZURY NA WESELA, KTÓRE SPRAWDZĄ SIĘ PRZY KAŻDYCH WŁOSACH

Klasyczne upięcie
Nic ma bardziej uniwersalnej i eleganckiej fryzury na eleganckie przyjęcia, w tym również studniówki, jak kok czy upięcie bezpośrednio nad szyją. Z roku na rok różnią się jedynie wykończeniem z tyłu czy ilością “luźnych” włosów, które delikatnie opiewają szyję i policzki. W tym roku fryzjerzy stawiają na mocne upięcie z delikatnym przełożeniem z tyłu. Czyż nie wygląda pięknie?

Fanka kucyków
Jeśli wiesz, że doskonale Ci w wysoko upiętym kucyku, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Wcale nie musisz z niego rezygnować, nawet w takim dniu jak studniówka. Wystarczy, że zostanie on stworzony z kręconych włosów. Fryzjerzy proponują również wariacje tuż nad gumką – przełożenia oraz delikatne warkoczyki.

Świtezianka
Loki są niekwestionowanym hitem tegorocznego karnawału, co również znajdzie swoje odzwierciedlenie w studniówkach. Największym hitem są delikatne loki w stylu boho, z lekkim upięciem bądź opaską u góry. Najlepiej oczywiście wyglądają na długich i średnich włosach, lecz nie brakuje propozycji również dla tych krótszych. Tak kręcone włosy możesz wykonać sama w zaciszu własnego domu.Do jej wykonania będzie idealna lokówka automatyczna C1600E z linii PREMIUM, czyli udoskonalona wersja kultowego produktu BaByliss, która sprawdzi się przy każdej długości i typie włosów. Jest też bajecznie prosta w obsłudze!

ZOBACZ TEŻ: PROSTE FRYZURY NA PRZEDŚWIĄTECZNE IMPREZY. 10 MINUT I JESTEŚ GOTOWA!

Rozważna i romantyczna
Jeśli jednak jesteś fanką bardziej klasycznych loków, tych w sztywniejszej wersji, może warto postawić na upięcia w romantycznym wydaniu? Przy takich włosach wskazane są wszystkie błyskotki, opaski i kryształki. Warto przy takiej fryzurze zrezygnować jednak z mocno ozdobnej sukienki, żeby nie robić z siebie choinki.

Klasyczna piękność
Nie lubisz upięć we włosach? Postaw na boho loki bez utrwalenia. Po kilkunastu minutach utworzą na głowie fryzurę w stylu “messy hair”. Wtedy warto jednak sięgnąć po lakier. Pamiętaj, że przy takiej fryzurze bez problemu możesz sięgnąć po mocniejszy makijaż.

Która z nich najbardziej wpisuje się w Twój styl?