Jedna z najnowszych stylizacji Kim Kardashian zrywa [sic!] z dżinsami bez dziur. Celebrytka pokazała na Instagramie parę całkowicie podartych, sznurowanych dżinsów od Ludovica de Saint Sernin. Postrzępione spodnie mają poziome rozdarcia biegnące od krocza aż do wbudowanych obcasów. „Nie jestem pewien, czy ktoś o tym wspomniał, ale wygląda na to, że masz małą dziurę w dżinsach”, żartował jeden z fanów w komentarzach.

Kim Kardashian pozbywa się przedmiotów związanych z Westem. Sprzedaje buty Yeezy, a internauci krytykują

Podarte dżinsy Kim Kardashian

Dżinsy wycenia się na prawie 6 tysięcy złotych. Zostały zaprezentowane w ramach sponsorowanego przez Pornhub pokazu francuskiego projektanta na wiosnę 2022. Pokaz miał dotyczyć „fizyczności i zmysłowości”, jak de Saint Sernin powiedział Vogue Runway.

Założycielka Skims podtrzymała zmysłowy zamysł przy wyborze topu. Do spodni dodała błyszczący gorset z krokodyla od No Sesso, marki stojącej za niesławną „suknią z jedną piersią” innej byłej Kanye Westa Julii Fox. Kilka tygodni temu Kim pojawiła się w parze klapek Balenciaga w stylu pedicure, wartych aż 2 tysiące złotych. Dodajmy, że wciąż nie zapomnieliśmy o kombinezonie wyklejonym z taśmy ostrzegawczej, który nosiła podczas Tygodnia Mody w Paryżu na początku marca.

Kolejna pełnia księżyca już w Wielkanoc! Na które znaki zodiaku zadziała najsilniej?