Trzynaście lat temu Kanye West wskoczył na scenę podczas przemówienia Taylor Swift podczas ceremonii wręczenia nagród VMA. Artystka odbierała wtedy nagrodę dla najlepszego kobiecego teledysku za „You Belong with Me”. Kanye wtargnął na scenę i odebrał jej mikrofon. „Yo, Taylor, bardzo się cieszę z twojego powodu i pozwolę ci skończyć, ale Beyoncé miała jeden z najlepszych teledysków wszechczasów. Jeden z najlepszych teledysków wszechczasów” – powiedział.

Taylor Swift w nowej fryzurze. Fani: „jak Brigitte Bardot”

Taylor miała wtedy na sobie słynną błyszczącą sukienkę. Po trzynastu latach postanowiła przypomnieć o tym szczególnie trudnym wydarzeniu i na galę VMA 2022 wybrała bardzo podobną, błyszczącą sukienkę, nazwaną przez jej fanów sukienką zemsty. Stała dumnie w tej samej pozycji, w której Kanye skradł jej show jakieś 13 lat temu.

32-letnia Swift zdobyła najwyższe wyróżnienie za 10-minutową wersję swojej piosenki All Too Well. Swift podczas gali niespodziewanie zapowiedziała nowy album, który pojawi się w październiku.

Teledysk do All Too Well, w którym występuje gwiazda Stranger Things, Sadie Sink, stał się popularny na początku tego roku. Fani spekulują, że utwór oparty jest na zerwaniu Taylor z aktorem Jake’em Gyllenhaalem.

Internauci reagują na debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w DD TVN: „Spore zaskoczenie”