Macie już plany na najbliższy weekend? Jeśli nie, zapraszamy serdecznie do Galerii Bałtyckiej, gdzie odbędą się targi mody Polfash Bramee. To gdańskie centrum handlowe już po raz czwarty udostępni swoją przestrzeń młodym, polskim projektantom. Na miejscu będzie można zatem zrobić zakupy m.in. u MISBHV, Rilke, Zuo Corp+, Keyce, ECID czy Local Heroes, posłuchać wywiadów prowadzonych przez Łukasza Jakóbiaka, wziąć udział w akcji specjalnej Style Hunter lub też zrelaksować się w strefie chilloutu.

I choć zakupy to niewątpliwy trzon targów, organizatorzy zadbali również, by podczas tegorocznej edycji Polfash Bramee to nie była jedyna atrakcja. I tak, w sobotę odbędzie się akcja specjalna Style Hunter, podczas której spośród klientów Galerii Bałtyckiej i odwiedzających targi wyłonione zostaną najbardziej stylowo ubrane osoby. Zwycięzcy otrzymają bony, możliwe do zrealizowania podczas zakupów u marek i projektantów dostępnych na targach, a w zakupach doradzać im będzie Katarzyna Pytel, czyli popularna blogerka Pani Ekscelencja.

Z kolei w niedzielę uruchomiona zostanie strefa wiedzy prowadzona przez Łukasza Jakóbiaka, twórcę internetowego talk-show 20m2. Gośćmi prowadzonych przez niego wywiadów zatytułowanych „Porozmawiajmy o modzie” będą m.in. Areta Szpura, Mona Kinal oraz Ewelina Gralak.

Przez dwa dni trwania Polfash Bramee dostępna będzie również strefa chilloutu, gdzie kazdy z przybyłych gości będzie mógł zrelaksować się, słuchając setów najmodniejszego przedstawiciela trójmiejskiej sceny klubowej, czyli BrainWash The Dj.

W trakcie eventu stworzona zostanie także redakcja mobilna Harper’s Bazaar. A gdyby tego było mało, stylistka magazynu doradzi wszystkim chętnym, jak zmienić swój wizerunek.

Harmonogram wywiadów z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”:

14.00 Ewelina Gralak: „Kulisy pracy stylisty: sesje mody i kampanie reklamowe”
15.45 Mona Kinal: „Komunikacja w modzie – internet, prasa i telewizja”
16.30 Justyna Duszyńska (Fashion Post): „Jak zostać redaktorem mody i jak wygląda praca w redakcji?”
17.30 Areta Szpura (Local Heroes): „Doing real stuff sucks – jak podbić świat mody?”
18.15 Bartek Michalec i Łukasz Laskowski (ZUO CORP.): „Współpraca projektant-gwiazda”

ZAPRASZAMY!

TARGI MODY POLFASH BRAMEE