Pokazy paryskiego Tygodnia Mody trwały przez ostatnie dni w najlepsze. Nie mogło wśród nich zabraknąć też prezentacji nowej wiosenno-letniej kolekcji Balmain, a co za tym idzie – na widowni musiała pojawić się reprezentacja klanu Kardashianek. Celebrytki nie mogły podarować sobie podobnej okazji…

ZOBACZ TEŻ: Kris Jenner ma garderobę, której mogą pozazdrościć jej wszyscy…

Oczywiście, nie byłby by sobą, gdyby nie próbowały zaskoczyć swoimi strojami. Pomimo że naprawdę ciężko było zignorować prześwitującą ażurowa kreację, którą miała na sobie Kim Kardashian, uwagę mediów przyciągała przede wszystkim Kris Jenner. I bynajmniej nie chodziło tu o jej stój!

Show kradła fryzura celebrytki!

Specjalnie na francuskie pokazy Kris postanowiła przypomnieć sobie swoje lata młodości. 60-latka sięgnęła najwyraźniej do starych zdjęć z lat 90. i to właśnie wśród nich szukała inspiracji. Przypomnijmy, że jako 40-letnia żona wówczas jeszcze Bruce’a Jennera nosiła gęstą prostą grzywkę i krótkie włosy. O ile przez lata długość włosów Kris nie uległa wielkiej zmianie, o tyle kwestia ich obcięcia i modelowania już tak.

Widać nieskora do eksperymentowania z fryzują Jennerka postanowiła wrócić właśnie do takiej wersji grzywki…

ZOBACZ TEŻ: Pamiętacie wypadek Kris Jenner? Sprawca stał się… bezdomnym!

Jak wygląda?

Takiej zmiany fryzury u Kris Jenner nie spodziewła się nikt (FOTO)

Kris Jenner rok 2005

Takiej zmiany fryzury u Kris Jenner nie spodziewła się nikt (FOTO)

Kris Jenner rok 2006

Takiej zmiany fryzury u Kris Jenner nie spodziewła się nikt (FOTO)

Kris Jenner rok 2016