A miało być tak pięknie… Nowe branżowe kontakty, nowe możliwości, szansa na bycie dostrzeżonym na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes. Tak – ten wyjazd miał być wielką szansą dla Doda. Niestety, nie ma to już najmniejszego znaczenia…

Wszystko przez jedną. „drobną” sytuację, która miała miejsce na czerwonym dywanie, i której piosenkarka odegrała główną rolę.

Zacznijmy jednak od początku…

Większość z Was ma szansę pamiętać o kontynuowanym już kolejny rok zakazie robienia selfie w trakcie festiwalowej fety. Większość gwiazd nie ma problemu z tym, by wstrzymać się z robieniem sobie fotek – przynajmniej na czerwonym dywanie. Niestety, nie wszyscy trzymają się tej zasady. W tym roku to właśnie Dorota postanowiła ją złamać.

Już sama to to byłoby dość wstydliwym zajściem, zapewne jednak przeszło by to bez echa. Wszystko zmienia jeden szczegół… Była nim hostessa, z którą piosenkarka zapragnęła zrobić sobie selfie. Tak, hostessa, której zadaniem było m.in. pilnowanie tego, by na czerwonym dywanie gwiazdy nie robiły sobie tego typu zdjęć.

Sytuację jeszcze bardziej żenującą czyni przepychanka, która wywiązała się między obiema paniami, gdy tylko Doda spróbowała złapać hostessę za rękę. Na czerwonym dywanie. Przy dziesiątkach reporterów, kamer i zaproszonych gości.

ZOBACZ TEŻ: Doda w Cannes – ta kreacja i dodatki wzbudziły skrajnie różne komentarze

Zakładamy, że dalszy komentarz jest po prostu zbędny. Całe zajście uwieczniły kamery… Sieć obecnie podbija TO parosekundowe nagranie.

Z tego co widzimy #Doda radzi sobie naprawdę nieźle na czerwonym dywanie w #Cannes 😂 #vogulepoland #dodaqueen #weździewczyno

Post udostępniony przez Vogule Poland (@vogulepolandofficial)

Takiego OBCIACHU jeszcze nie było! Oto, co Doda zrobiła w Cannes (VIDEO)

Takiego OBCIACHU jeszcze nie było! Oto, co Doda zrobiła w Cannes (VIDEO)

Takiego OBCIACHU jeszcze nie było! Oto, co Doda zrobiła w Cannes (VIDEO)