Wpadki modowe zdarzają się każdemu? Oj, przekonała się o tym niejedna gwiazda i celebrytka, a ostatnio nawet Justyna Pochanke

Dziennikarka do tej pory raczej unikała kontrowersji związanych ze swoim strojem i stylem. Niestety, nie każdą sytuację da się przewidzieć, także w tym modowym kontekście – bez względu na to, czy nad doborem ubrań czuwa choćby sztab stylistów. A stąd już tylko krok do wpadki…

Ta miała miejsce podczas jednego z ostatnich wydani Faktów, które prowadziła dziennikarka. Zwykle ubrana w bardzo stonowane, klasyczne, eleganckie zestawy, w żaden sposób nieodciągające uwagi od prezentowanych w programie informacji, tym razem Pochanke miała na sobie bluzkę (sukienkę?), której po prostu nie dało się pominąć.

Wszystkiemu winny szeroki krój wdzianka i charakterystyczne rozcięcia zamiast rękawów… Na złośliwe komentarze w Internecie nie trzeba było długo czekać. O jeden, najmocniej prowokujący do dyskusji, pokusił się były dziennikarz, Michał Majewski.

ZOBACZ TEŻ: Słynna fashionistka wyszła z domu w TAKICH spodniach

Tak ma być, czy to się jakoś podarło przed programem i nie było czasu wymienić? – podpisał udostępnione przez siebie na Twitterze zdjęcie dziennikarki.

style="overflow:hidden;">Na reakcję komentujących nie trzeba było długo czekać… Nie mieli litości dla stylizacji Pochanke.

Słusznie? Naszym zdaniem, niekoniecznie…

Taka wpadka! Wszyscy śmieją się ze stroju Justyny Pochanke w Faktach

Taka wpadka! Wszyscy śmieją się ze stroju Justyny Pochanke w Faktach

Taka wpadka! Wszyscy śmieją się ze stroju Justyny Pochanke w Faktach