Kochane na całym świecie księżniczki Disneya są dla artystów nieustającą inspiracją. Ilustratorzy, graficy, fotografowie wszyscy pokochali nowoczesną wersję księżniczki. Dzięki nim były już matkami, celebrytkami na okładkach największych pism modowych, miskami do zupy oraz księżniczkami pokonanymi przez życie, które żyły długo, ale nieszczęśliwie. Przebierały się za piosenkarki i odzwierciedlały siedem grzechów głównych.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA WYGLĄDA DOKŁADNIE TAK SAMO JAK KSIĘŻNICZKA JASMINE!

W 1937 roku świat poznał pierwszą księżniczkę Disneya- Królewnę Śnieżkę. Po dziś dzień sklepy z zabawkami oraz sklepy z kostiumami wypełnione są tiarami, lusterkami oraz pięknymi sukienkami księżniczek. W Disneyowskie ikony popkultury przebierają się małe dziewczynki i dorosłe kobiety. Każda księżniczka ma swoją własną historię, dlatego w sieci znajdziemy quiz, który powie nam, którą z nich jesteśmy.

Księżniczki Dineya bez wątpienia namieszały w historii, dlatego swoją interpretację postanowiła pokazać również chilijska artystka Fernanda Suarez. Począwszy od Królewny Śnieżki, którą Fernanda stworzyła w lipcu, możemy przyjrzeć się siedmiu księżniczkom, które stanowią silną reprezentację aktualnych trendów modowych.

ZOBACZ TEŻ: JAK WYGLĄDAŁYBY KSIĘŻNICZKI DISNEYA ZARAZ PO PRZEBUDZENIU?

Księżniczki Suarez oglądają beauty poradniki na Youtube i uwielbiają kupować ubrania w modnych sieciówkach. Wszystkie komentarze na Instagramie pod ich selfies z partnerami, płyną prawdziwym oceanem miłości do ich wyrzeźbionych sylwetek oraz makijażu w kolorze nude. Przed zjedzeniem zawsze fotografują talerz, kochają skandynawski styl, marzą o chacie na krańcu świata i walczą o prawa bezbronnych zwierząt.

Suarez zapowiedziała, że projekt będzie miał kontynuację. Z niecierpliwością czekamy na Roszpunkę i Meridę. Tymczasem zobaczcie, jak według niej bohaterki kultury popularnej wyglądałyby dzisiaj.

ZOBACZ TEŻ: POSTACI DISNEYA W BUTACH OD NAJLEPSZYCH PROJEKTANTÓW MODY

I koniecznie dajcie nam znać, do której z nich jesteście najbardziej podobne!

My modern Cinderella. To see more of this series and get exclusive content please consider supporting my Patreon

Post udostępniony przez Fernanda Suarez (@fdasuarez)

If you want to support my work and get exclusive content please visit my Patreon

Post udostępniony przez Fernanda Suarez (@fdasuarez)