Dla świata mody ślub Kate Middleton i Księcia Williama był momentem przełomowym. Koronkową suknią ślubną projektu Alexanda McQueena zachwycał się cały świat. Do tej pory wszyscy myśleliśmy, że to jedyna kreacja, jaką miała na sobie w tym dniu księżna Cambridge. Okazuje się jednak, że po części oficjalnej, Kate zaskoczyła wszystkich drugą suknią ślubną!

ZOBACZ TEŻ: TEN JEDEN KRÓJ SUKIENKI, KTÓRY NOSI KSIĘŻNA KATE, SPRAWDZI SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI

Projekt McQueena był zachwycający, a moda na koronkowe rękawy na dobre zapanowała wśród kolekcji sukien ślubnych. Księżna porzuciła jednak romantyczny wygląd i imponująco długi welon na przyjęciu weselnym. Jej druga kreacja, którą stworzyła dla niej Sarah Burton, to zupełnie inny styl, chociaż nie mniej romantyczny.

Satynowa, błyszcząca suknia z diamentowym paskiem i dekoltem w kształcie serca z pewnością była bardziej komfortowa, ale to wcale nie oznacza, że jej wygląd nie był równie imponujący. Delikatna i zwiewna suknia nie zdobyła jednak tak wielkiej popularności z prostego powodu – Kate nosiła ją na przyjęciu, w którym dostęp fotografów był mocno ograniczony.

ZOBACZ TEŻ: OTO TAJEMNICA PIĘKNEJ CERY KATE MIDDLETON. TEN PRODUKT KUPISZ W KAŻDEJ DROGERII

Według nas obie wersje mogą być doskonałą inspiracją dla przyszłych panien młodych.

Tak wyglądała druga suknia ślubna Kate Middleton. Prawie nikt jej nie widział!
Foto:Print Screen:hellogiggles.com