Rosyjski oligarcha Aleksiej Szapowalow zszokował cały świat, kiedy poprosił o rękę modelkę, Ksenię Tsaritsina. Najbardziej zdziwioną osobą była najprawdopodobniej sama zainteresowana, ponieważ przed oczyma ujrzała 70-karatowy pierścionek zaręczynowy za 8 milionów dolarów!

ZOBACZ TEŻ: Zobaczcie najlepsze oświadczyny ever! (VIDEO)

Zastanawiacie się pewnie, jak wyglądały ślub i wesele skoro za cenę samego pierścionka zaręczynowego, można by urządzić baaardzo wiele takich uroczystości.

27-letnia modelka podzieliła się relacją z tego dnia na Instagramie. Para dzieli czas między Rosją a Dubajem, ale ślub odbył się w hotelu Barvikha Luxury Village w Moskwie. Na weselu pojawił się ośmiowarstwowy pływający tort, tysiące białych kwiatów. Zgromadzeni goście mieli okazję podziwiać występy zespołów rockowych oraz akrobatów.

ZOBACZ TEŻ: Oto najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy na Pinterescie (FOTO)

Na ceremonię zaślubin Tsaritsina założyła niezwykle skomplikowaną suknię ślubną, którą później zmieniła na coś… nieco lżejszego.

To nie pierwszy bajkowy ślub, który możemy oglądać w mediach społecznościowych. Myślicie, że jest zaprzeczeniem przysłowia, że pieniądze szczęścia nie dają?