Wydaje nam się, że tej Pani nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać. Anella, określana przez siebie jako polska Barbie, zrobiła ostatnio spore zamieszanie, nie tylko w social mediach, ale również w telewizji. Plan był prosty – trafić ja języki wszystkich. Śmiało możemy powiedzieć, że został zrealizowany, chociaż niekoniecznie w pozytywnym słowa znaczeniu.

ZOBACZ: WIELKIE WOW! MUSICIE ZOBACZYĆ BOSKĄ KOLEKCJĘ BIZUU X BARBIE!

Portale plotkarskie śmieją się, że Anellą można byłoby straszyć niegrzeczne dzieci, dziewczyna z miesiąca na miesiąc zaczyna coraz bardziej przypominać swoją karykaturę. A na początku tego roku nic tego nie zapowiadało… No własnie, polska Barbie zdradziła, że jej przygoda ze zmianami w wyglądzie nabrała tempa w marcu tego roku. My przejrzałyśmy jej Instagram i to co zobaczyłyśmy na końcu wprawiło nas w osłupienie.

Jak bardzo można zmienić się w niecały rok? Na przykładzie Anelli stwierdzamy, że można wyglądać jak dwie zupełnie różne osoby… Jeszcze w marcu wyglądała jak „normalna” dziewczyna i nic nie zapowiadało tego, co dzieje się teraz. Usta były powiększone, ale w porównaniu z jej ustami teraz, możemy powiedzieć, że zrobiono to bardzo delikatnie.

ZOBACZ: TO ZDJĘCIE ANELLI SPRAWIŁO, ŻE INTERNAUCI SIĘ WŚCIEKLI

Przyjrzyjcie się uważnie i dajcie znać, którą wersję Anelli wolicie bardziej… My ciągle jesteśmy w szoku.

Polska Barbie na początku 2017 roku:

Polska Barbie pod koniec 2017 roku:

🎁🎄Najlepsze prezenty od siebie dla siebie – w drodze po świąteczne MARZENIE – „piłowanie” żuchwy czeka ! 🤩🎄🎁MOJE ŻYCIE – MOJE CAŁO – MOJE DECYZJE ❗️ Finally !!! Double-jaw surgery 🎁🎄🤩Best x-mas gift.🎄 #xmasgifts #jawsurgery #christmasseason #christmasbaby #christmaspresents #barbiegirl #barbiedoll #realbarbie #blueeyesfordays #plasticfantastic #humanbarbie #plasticbarbie #badbitches #bitchin #botoxface #frozenface #dollface #sensuality #sweetbabygirl #curlyhairstyles #lipsinjection #glitterlips #pinklipstick #luxurylifes #luxurygirl #kyliejennerstyle #kylieinspired #seksigirl #petitemodel #blondemodel inspired by Kylie Jenner Photo 💫💫💫@kyliecosmetics @kyliejenner @kkwbeauty @smashboxcosmetics 🌟

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)