Mogłoby się wydawać, że ochrona skóry przed słońcem jest sprawą oczywistą. Każda z nas słyszała o szkodach, jakie wyrządzają naszej skórze promienie UV. A jednak nadal dla większości kobiet stosowanie kremów z filtrem po zakończeniu i przed rozpoczęciem sezonu letniego nie jest rzeczą naturalną. Podobnie jak kremów z witaminą C.

Jeśli kiedykolwiek którakolwiek z Was założyła, że skoro słońce schowało się za chmurami i nie świeci już tak intensywnie jak latem, to nie szkodzi skórze – byłyście w błędzie. Nasza cera narażona jest na promieniowanie UV przez cały rok, bez względu na pogodę. Właśnie dlatego powinnyśmy inwestować w kremy zawierające filtry. Nie ma znaczenia, że sezon oparzeń słonecznych mamy już za sobą. Ważne jest, byśmy wiedziały, jak chronić skórę przez przyspieszonym starzeniem się jej i powstawaniem na niej zmarszczek.

Jeśli zależy nam na dobrej kondycji naszej cery, powinnyśmy także stosować kremy z witaminą C. Pomogą one zmęczonej skórze zregenerować się, spłycą zmarszczki, rozjaśnią ją, nadadzą zdrowego wyglądu i energii, a dzięki poprawie mikrocyrkulacji krwi i uszczelnieniu naczynek krwionośnych nasze komórki będą lepiej dotlenione i odżywione.

Nie pozostaje nam nic innego, jak polecić Wam zakup kremu z filtrem i witaminą C przy najbliższej wizycie w drogerii albo aptece.

Tak! Dla kremów z filtrem i witaminą C na jesień
Auriga, Lumene, Ziaja, La Rocher Posay, Ivostin