Kiedy Jerrod Blandino 22 sierpnia opublikował na Instagramie tajemniczy film, rozbudził wyobraźnię wielu kobiet. To wtedy wyjawił, że pracuje nad czymś wyjątkowym. Od tego czasu podsycał ciekawość zainteresowanych, publikując nowe filmy.

ZOBACZ TEŻ: TAJEMNICZA MASECZKA JERRODA BLANDINO ROBI PRAWDZIWE SHOW NA INSTAGRAMIE!

A teraz wyobraź sobie małe pudełeczko pełne dobrodziejstw. Ukrywa się w nim coś, co wygląda perfekcyjnie na Instagramie, pielęgnuje skórę i… błyszczy! Too Faced wreszcie odsłonił swoją najnowszą maseczkę Glow Job! Współzałożyciel marki Jerrod Blandino 22 listopada pokazał film, z którego w końcu dowiadujemy się czegoś więcej.

Maseczkę z brokatem chciałem zrobić od 5 lat, ale nauka nie była jeszcze na to gotowa. Cieszę się, że mogę powiedzieć, że maseczka Glow Job już prawie tu jest! To najbardziej niesamowita maska wzmacniająca i złuszczająca, z której kiedykolwiek korzystałem.

style="overflow:hidden;"> – wyjaśnił.

ZOBACZ TEŻ: ULUBIONA (GENIALNA!) MASECZKA DO TWARZY DEYNN KOSZTUJE JEDYNE… 29 ZŁ! (FOTO)

Maseczka pozostawia skórę gładką, miękką i gotową do makijażu- a także błaga o selfie! Emocje związane z wypuszczeniem maseczki na rynek rosną od dłuższego czasu. Zainteresowanie jest wielkie, dlatego jak ujawnił Jerrod, pierwsze maseczki w super limitowanych ilościach wylądują w sklepach wiosną 2018 roku.

Who wants a Glow Job? Made with real shimmering gold✨#December #toofaced

Post udostępniony przez Jerrod Blandino (@jerrodblandino)